fbpx

Chcecie Państwo uwolnić się od czasochłonnych formalności związanych z kupnem bądź sprzedażą nieruchomości? Nic prostszego – wystarczy, że zdacie się na profesjonalne biuro nieruchomości Nowak Estate. Nasi agenci wyręczą Państwa w spotkaniach z potencjalnymi nabywcami, odbiorą setki telefonów czy skoordynują kontakt z doradcą kredytowym. Proces kupna lub sprzedaży domu czy mieszkania nie musi być żmudny i frustrujący, jeśli tylko zaufa się specjalistom, takim jak my.

Nasze biuro nieruchomości z siedzibą w Krakowie zajmuje się pośrednictwem w procesie sprzedaży oraz kupna nieruchomości. Jeśli sprzedajecie lub planujecie Państwo sprzedaż lokalu, nasi agenci przeprowadzą cały proces w Państwa imieniu. Dzięki temu zaoszczędzicie czas konieczny do prowadzenia rozmów z Kupującymi, przeprowadzania prezentacji, negocjacji, przygotowania dokumentacji i organizacji transakcji. Naturalnie każdy etap transakcji konsultujemy z naszymi klientami, realizując ich cele i trzymając się indywidualnie ustalonych wytycznych.

Co wchodzi w zakres naszych działań jako biura pośrednictwa nieruchomości? Kraków i jego okolice to bardzo atrakcyjne lokalizacje na rynku mieszkaniowym, ale z naszą pomocą możecie Państwo dużo korzystniej sprzedać lub wynająć posiadany lokal. Bazując na doskonałej znajomości potrzeb Kupujących, tworzymy profesjonalne oferty z odpowiednim opisem i zdjęciami, co przyciąga uwagę potencjalnych nabywców i automatycznie zwiększa szanse na szybką transakcję za dobrą cenę. Na każdym etapie współpracy można liczyć na fachowe porad naszych doradców ds. nieruchomości, którzy doskonale orientują się w bieżących trendach, korzystnych ofertach oraz obowiązujących formalnościach urzędowych i prawnych. Doradzamy naszym klientom w zakresie wyceny nieruchomości i informujemy o możliwości jej sprzedaży na dobrych warunkach.

Administracja nieruchomości Kraków

W naszej ofercie znajdują się także usługi administrowania nieruchomościami położonymi na terenie Krakowa. Zapewniamy m.in. przeprowadzenie naboru na najemcę, obsługę bieżącej korespondencji z dostawcami mediów i wspólnotą mieszkaniową czy przelewanie należności z najmu wraz ze stosownym raportem na konto Klienta. Korzystając z usługi administrowania nieruchomościami w Krakowie, świadczonej przez Nowak Estate, nie tylko oszczędzają Państwo swój cenny czas i nie kłopoczą się samodzielną obsługą wynajmowanej nieruchomości, ale także zyskują pewność, że Wasz lokal znajduje się w dobrych rękach, a wszystkie przeprowadzane transakcje są w pełni bezpieczne.

Biuro obrotu nieruchomościami NOWAK ESTATE w Krakowie to gwarancja indywidualnego podejścia do każdego klienta. Dla wszystkich zainteresowanych zakupem domu znajdujemy oferty jak najlepiej spełniające przedstawione wymagania. Zajmujemy się pośredniczeniem w sprzedaży zarówno tanich nieruchomości w Krakowie, jak i luksusowych, w pełni wyposażonych domów lub apartamentów położonych w okolicach miasta.

Na tle konkurencji wyróżnia nas niezwykłe zaangażowanie i doświadczenie. Nasi doradcy ds. nieruchomości, działający w poszczególnych dzielnicach, znają dokładnie aktualną sytuację na rynku, dzięki czemu potrafimy dopasować prezentowane oferty do potrzeb i możliwości finansowych Kupujących – szybko i trafnie, szanując Państwa czas i pieniądze.

Zapraszamy do współpracy

Jeżeli chcecie Państwo mieszkać w tętniącym życiem Krakowie, biuro nieruchomości Nowak Estate pomoże Wam zrealizować to marzenie. Świadczymy kompleksowe usługi – nie tylko prezentujemy mieszkania i wyszukujemy oferty, ale także jesteśmy obecni na każdym etapie procesu kupna i sprzedaży, oferując kompleksowe wsparcie naszych doświadczonych doradców ds. nieruchomości.

Jesteśmy aktywnymi uczestnikami rynku nieruchomości. Potrafimy Państwu doradzić oraz wyrazić opinie odnośnie obecnej sytuacji i korzyści, jakie możecie Państwo osiągnąć, sprzedając lub kupując nieruchomość w konkretnym okresie czy dzielnicy Krakowa. Pomożemy niezależnie od formy nieruchomości, jakiej Państwo szukają bądź wystawiają na sprzedaż, lokalizacji na mapie miasta i w jego okolicach, a także budżetu, jakim Państwo dysponują – nasze doświadczenie pozwoli znaleźć najlepszą ofertę zgodną z Waszymi oczekiwaniami.

Potrzebujesz godnego zaufania biura nieruchomości w Krakowie oferującego kompleksowe usługi? Sprawdź Nowak Estate Biuro Nieruchomości i umów się na spotkanie z naszym agentem!