Agencja nieruchomości Kraków

Polecana agencja nieruchomości z Krakowa - poznaj Nowak Estate!

Szukasz nowego biura lub wymarzonego mieszkania, ale nie wiesz jak znaleźć najlepszą ofertę w mieście takim jak Kraków? Agencja nieruchomości Nowak Estate z pewnością sprawi, że przeprowadzka będzie prosta i szybka! Dbamy o to, aby dokładnie poznać potrzeby Klientów. Dlatego też współpraca z naszymi pośrednikami to duża oszczędność czasu oraz dostęp do sprawdzonych, dobranych indywidualnie ofert. Do wyszukiwania nieruchomości używamy m.in. narzędzia MLS, które dedykowane jest aktywnym specjalistom z branży. Oprócz skróconego czasu wyszukiwania nowego nabywcy, MLS zapewnia nam także dostęp do ogłoszeń, które nie zostały jeszcze nigdzie opublikowane. Są to duże korzyści zarówno dla sprzedających, jak i kupujących – w przypadku tej branży szybkość transakcji ma bowiem bardzo duże znaczenie!

Co ważne, nasza agencja nieruchomości z Krakowa ma ponad dwunastoletnie doświadczenie na rynku. Klientom pomagamy nie tylko w znalezieniu idealnej przestrzeni, ale również w negocjacjach, promocji oferty, zarządzaniu najmem, a także zdobywaniu odpowiedniego finansowania. Kompleksową obsługę doceniło już wielu Klientów. Optymalne rozwiązania i niestandardowe działania zapewniają nam świetne efekty: 90% nieruchomości sprzedajemy w okresie do trzech miesięcy, a 95% kupujących zlecając nam poszukiwania dokonuje transakcji z Nowak Estate.

Przekonaj się, co możemy zaoferować Tobie!

Chcę porozmawiać o wynajmie

Zajmujesz się branżą deweloperską w okolicy Krakowa? Agencja nieruchomości Kraków Nowak Estate może Ci pomóc!

Również w przypadku branży deweloperskiej pomoc specjalistów będzie nieoceniona. Budujesz osiedle domów jednorodzinnych lub budynek wielorodzinny? Pomoże Ci nasza agencja nieruchomości! Kraków to jedno z największych miast w Polsce, a rynek pierwotny oraz wtórny są tutaj bardzo dobrze rozwinięte. Nie posiadając specjalistycznej wiedzy o sprzedaży mieszkań możesz mieć trudności z dotarciem do odpowiedniej grupy docelowej. Zwrot z inwestycji to bardzo ważny aspekt deweloperskiego przedsięwzięcia – w dużej mierze to na jego podstawie ocenia się powodzenie inwestycji.

Nasza agencja nieruchomości Kraków przejmie obowiązki związane z oprowadzaniem oraz prezentacją mieszkań lub domów, a także zapewni skuteczną promocję ofert. Fachowa obsługa potencjalnych Klientów to podstawa efektywnej sprzedaży. W takim przypadku warto więc współpracować z profesjonalnymi pośrednikami o dużym doświadczeniu. Nasz zespół nie tylko doskonale zna krakowski rynek nieruchomości, ale także jest ceniony ze względu na łatwość w nawiązywaniu relacji oraz komunikatywność. Zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na dodatkowe pytania Klienta, pomóc w dopełnieniu formalności, a przede wszystkim zapewnić komfortową i bezproblemową transakcję.

Jeśli więc zależy Ci na tym, aby Twoja inwestycja była sukcesem, zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy naszą ofertę i omówimy zakres działań Nowak Estate!

 

    Skuteczna agencja nieruchomości - Kraków i okolice.

    Skontaktuj się z nami