fbpx

Firma Nowak Estate Nieruchomości to profesjonalna agencja nieruchomości działająca na terenie Krakowa – oferujemy usługi pośrednictwa w transakcjach kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości na terenie całego miasta.

Co wyróżnia nas na tle innych agencji nieruchomości w Krakowie? Cechuje nas stałe pragnienie zrozumienia Państwa potrzeb – nasi pracownicy dokonują starannej analizy oczekiwań Klientów i jednocześnie przedstawiają rzetelnie bieżącą sytuację na rynku. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, analizując zarówno jego wymagania, jak i sytuację finansową. Zespół agentów nieruchomości z Krakowa, pracujących w firmie Nowak Estate, dołoży wszelkich starań, aby Państwa transakcje kupna i sprzedaży przebiegły sprawnie i bezstresowo.

Jeśli chcą Państwo sprzedać nieruchomość na terenie Krakowa, nasi doradcy przygotują wykaz średnich cen transakcyjnych w okolicy, w której znajduje się nieruchomość. Ocenią także realne możliwości jej sprzedaży. Jako agencja wynajmu mieszkań posiadająca wieloletnie doświadczenie w rejonie miasta Kraków, zawsze szukamy najemcy, który jest godny zaufania i zadba o Państwa interes. Nasza agencja pośrednictwa nieruchomości należy do grona firm, które są zawsze w stałym kontakcie z klientami. O zainteresowaniu Państwa nieruchomością lub o nowościach dostępnych do kupienia czy pod wynajem będzie Was na bieżąco informował nasz doradca. Pomożemy Państwu w podjęciu jak najkorzystniejszej dla Was decyzji, dzięki bieżącym informacjom na temat przebiegu procesu kupna-sprzedaży lub wynajmu. W ten sposób zyskają Państwo gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy w przypadku kupna domu/mieszkania/działki oraz korzystnie sprzedanej nieruchomości w przypadku jej zbycia.

Pośrednictwo nieruchomości w Krakowie

Jeśli szukają Państwo agencji nieruchomości w Krakowie, zajmującej się procesem transakcji od początku aż do jej zakończenia – dobrze trafiliście. Nasz agent nieruchomości pomoże Państwu zarówno w sporządzeniu i podpisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego, jak i przy transakcji kupna-sprzedaży. Zajmiemy się procesem wynajmu mieszkania czy domu, a nasi pracownicy wskażą, do jakich instytucji należy zgłosić przeprowadzoną transakcję. Dopilnujemy również szeregu innych, bardziej skomplikowanych formalności, aby w ferworze emocji i natłoku obowiązków nie zapomnieli Państwo o żadnej ważnej kwestii, której niedopatrzenie mogłoby skutkować przykrymi konsekwencjami prawnymi. Nasza agencja mieszkaniowa w Krakowie jest zespołem profesjonalistów – z chęcią odpowiemy na każde zadane przez Was pytanie związane z branżą, nie tylko na te dotyczące wynajmowanej czy sprzedawanej nieruchomości.

Naszą misją jest zadowolenie naszych klientów. Jako licząca się w branży od wielu lat firma jesteśmy członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Można więc zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu i być spokojnym o przebieg i bezpieczeństwo wszelkich transakcji, w których pośredniczymy.

Zapraszamy do współpracy

Planujecie Państwo kupić, sprzedać bądź wynająć mieszkanie? Natłok obowiązków sprawia, że brakuje Wam czasu, by systematycznie przeglądać oferty? W takiej sytuacji może pomóc profesjonalna agencja nieruchomości. Kraków nęci nabywców bogatą ofertą mieszkaniową, aby jednak nie dać się oszukać, korzystnie sprzedać lub wynająć posiadany lokal, warto skorzystać ze wsparcia profesjonalistów z Nowak Estate. 10 lat doświadczenia na rynku w pośrednictwie nieruchomości oraz perspektywiczne spojrzenie pozwala nam proponować Państwu opcje ściśle dopasowane do Waszych potrzeb. Niezależnie od tego, czy planujecie Państwo wynajęcie, czy może zakup nieruchomości, to zadanie może znacznie ułatwić profesjonalna agencja.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertami mieszkań, domów oraz lokali użytkowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Znajdą tu Państwo zarówno ogłoszenia dotyczące sprzedaży, jak i wynajmu nieruchomości położonych w różnych częściach Krakowa oraz znajdujące się w okolicach miasta. Zapraszamy!