25 kwietnia 2024

Dzień otwarty nieruchomości – optymalne rozwiązanie dla klienta

Dzień Otwarty/Open House to narzędzie prezentacji nieruchomości stosowane przez niektóre krakowskie agencje nieruchomości, w tym Nowak Estate.  To doskonały sposób na zapoznanie się z mieszkaniem, domem czy lokalem bez konieczności wcześniejszego umawiania się na prezentację. Wystarczy przyjść w wyznaczonym dniu i konkretnej godzinie – nieruchomość będzie wtedy dostępna dla tych, którzy chcą zapoznać się z jej walorami.

Jak się przygotować?

Po pierwsze - posprzątaj mieszkanie. Czyste wnętrza są ważną wizytówką - przecież wchodząc do czyjegoś domu po raz pierwszy oglądamy i oceniamy. Przed przyjściem gości w ramach Domu Otwartego należy usunąć prywatne rzeczy i zabezpieczyć kosztowne przedmioty. Dla odwiedzających warto też przygotować drobny poczęstunek - zapach domowego ciasta unoszący się we wnętrzu z pewnością pozostanie w ich pamięci.

Warto zadbać, aby mieszkanie prezentowało się podobnie,  jak na fotografii zaprezentowanej w Internecie. Zresztą sporządzenie oferty przez Nowak Estate ściśle łączy się z organizacją Dnia Otwartego.

Jak przebiega Open House?

Dzień Otwarty w naszej firmie odbywa się bez udziału właścicieli mieszkania. Zainteresowane osoby, które biorą udział w wydarzeniu zostają poproszone o pozostawienie danych kontaktowych. Otrzymują od agenta prowadzącego szczegółowe informacje na temat nieruchomości i mogą ją swobodnie obejrzeć. A jeżeli mieszkanie czy dom spodoba się im - mogą złożyć ofertę.

Wielu do organizacji Dnia Otwartego przekona fakt, że średnio 25 dni po takiej prezentacji nieruchomość znajduje nabywcę.


Liczne telefony, spotkania, prowadzenie dokumentacji – to wszystko potrafi być męczące, szczególnie jeśli ma się pod swoją opieką więcej niż jeden lokal. W takiej sytuacji nieocenioną pomocą stają się pośrednicy nieruchomości. Kraków to miejsce, w którym znajdziesz ich wielu. Zaufaj agentom z Nowak Estate, którzy zajmą się Twoimi nieruchomościami kompleksowo i fachowo.

    Skuteczna agencja nieruchomości - Kraków i okolice.

    Skontaktuj się z nami