Centrum Biznesowe Podgórze

Kraków Podgórze, Wielicka

Powierzchnia 102.1 - 206.2 m2

Opis inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą inwestycyjną.

Jeżeli prowadzisz kancelarię adwokacką, biuro architektoniczne, projektowe lub księgowe, działasz w branży medycznej, beauty, szkoleniowej lub IT i poszukujesz nowoczesnego miejsca dla swojego Zespołu, to może być najodpowiedniejsze miejsce dla Twoich działań!

Centrum Biznesowe Podgórze. Kraków.

Doskonała Lokalizacja
Zlokalizowane w południowej części Krakowa, przy ul. Wielickiej, nowoczesne centrum biznesowe stanowi centralny punkt dla wielu firm z różnych branż. Łatwy dostęp do głównych obszarów miasta, w tym Kazimierza, Starego Miasta, Dworca Głównego oraz lotniska, sprawia, że ta lokalizacja jest idealna dla każdego przedsiębiorstwa. Cennym atutem jest również bliskość tramwaju, która sprawia, że zarówno Twoi Klienci, jak i Pracownicy swobodnie dotrą do miejsca pracy i spotkań.

Nowoczesny Budynek
Centrum Biznesowe Podgórze to połączenie elegancji, funkcjonalności i nowoczesnego designu. Budynek cechuje się minimalistyczną formą, wykorzystując materiały najwyższej jakości, zapewniając izolację termiczną i akustyczną na najwyższym poziomie. Otoczony zielenią i elementami architektury, tworzy przyjazne środowisko pracy.

Dynamiczne Otoczenie Biznesowe
W sąsiedztwie centrum biznesowego znajdują się liczne biurowce oraz centra handlowo-usługowe, co tworzy sprzyjający klimat do rozwoju współpracy oraz biznesowych relacji. Dodatkowo, dogodne połączenia komunikacyjne ułatwiają mobilność zarówno pracownikom, jak i klientom.

Nowoczesne Wnętrza
Centrum Biznesowe Podgórze oferuje łącznie 5700 m2 powierzchni użytkowej, z których prawie 4300 m2 jest dostępne do zakupu. W ofercie przewidziano również garaż podziemny na 34 samochody. Na siedmiu kondygnacjach znajduje się łącznie 30 autonomicznych lokali biurowo-usługowych, każdy z własnymi udogodnieniami, takimi jak osobne węzły sanitarne i niezależne systemy ogrzewania.

Standard na Najwyższym Poziomie
Inwestycja oferuje wysoki standard pracy, z dbałością o bezpieczeństwo użytkowników oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak system monitoringu CCTV, kontrola dostępu oraz przestronne windy zapewniające szybki i bezpieczny transport.

Planowany Termin Realizacji: III kwartał 2025 r.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Szczegóły inwestycji

Termin ostateczny

2025

Numer oferty

42596
Nr oferty Powierzchnia Pokoje Typ nieruchomości Cena Plany
NEO906010 102.1 m2 lokal komercyjny Plan Icon zobacz ofertę
NEO733367 184.2 m2 lokal komercyjny Plan Icon zobacz ofertę
NEO450602 206.2 m2 lokal komercyjny Plan Icon zobacz ofertę

Lokalizacja inwestycji

    Skuteczna agencja nieruchomości - Kraków i okolice.

    Skontaktuj się z agentem