fbpx

Zdajemy sobie sprawę, jak trudne jest znalezienie w  dużym mieście lokalu do wynajęcia, który spełni wszystkie pokładane w nim oczekiwania. Samodzielne poszukiwanie tego najlepszego może bardzo długo trwać, a przy tym nie przynieść spodziewanych efektów. Bywa, że po drodze wysysa siły inwestora, nie wspominając już o jego czasie i pieniądzach. Dlatego nasza oferta wychodzi naprzeciw Państwa wymaganiom. Proponujemy szeroki wybór lokali handlowych i użytkowych do wynajęcia. Chętnie wyszukujemy dla naszych klientów zarówno niewielkie przestrzenie o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych, jak i te ponad kilkusetmetrowe – prowadzimy wynajem lokali o różnorodnym metrażu: używanych oraz pochodzących z rynku pierwotnego, zależnie od preferencji klienta. Kraków daje olbrzymie możliwości w tym zakresie, dlatego pomagamy przedrzeć się przez gąszcz ofert i wybrać z nich tylko takie, które spełniają kryteria wyraźnie określonego przez naszych zleceniodawców.

W firmie Nowak Estate opracowaliśmy system sprzedaży i wynajmu nieruchomości skrojony na miarę potrzeb Klienta. Na naszej stronie internetowej prezentujemy Państwu najlepsze lokale do wynajęcia w Krakowie.  Zebraliśmy najciekawsze oferty i szczegółowo opisaliśmy ich najważniejsze cechy, takie jak lokalizacja, powierzchnia, cena oraz informacja, czy lokal pochodzi z rynku pierwotnego czy wtórnego. Jeśli są Państwo zainteresowani którymś z zamieszczonych ogłoszeń, zapraszamy do kontaktu z opiekunem oferty. Warto zapoznać się z naszą wyszukiwarką internetową, za pośrednictwem której w kilku prostych krokach znajdziecie odpowiednie dla siebie lokale użytkowe do wynajęcia.

Wynajem lokali komercyjnych 

Nasza oferta składa się z lokali do wynajęcia w Krakowie znajdujących się w różnych częściach miasta. Zarówno osoby chcące wynająć lokum w centrum, jak i te, które zdecydują się na inne dzielnice, znajdą u nas zadowalające oferty najmu. Niezależnie od tego, gdzie chcą otworzyć lub przenieść Państwo swoją działalność, w każdym obszarze znajdziemy coś w sam raz dla Waszych potrzeb. Oferujemy między innymi lokale handlowe w Podgórzu, Prądniku Czerwonym, na Zabłociu, Zwierzyńcu i wielu innych lokalizacjach. Niezależnie od charakteru Waszej działalności, oferowane przez nas lokale użytkowe do wynajęcia świetnie spełnią swoją funkcję. Przestronne, usytuowane w atrakcyjnych lokalizacjach i o odpowiednim stanie użytkowym, z pewnością pomogą zdobyć rzesze zainteresowanych współpracą Klientów. Dostępne pod wynajem lokale użytkowe i handlowe na terenie Krakowa mają bardzo duży potencjał adaptacyjny, dzięki czemu z łatwością można je dostosować do własnych potrzeb – sprawdzą się w roli sklepu, magazynu, biura, czy nawet fitness klubu. Znajdziemy dla Państwa lokal pod wynajem, na rynku pierwotnym lub wtórnym, który spełni nawet najbardziej specyficzne wymagania i przez długi czas będzie służył Waszym celom biznesowym.

Zapraszamy do współpracy

Chcą Państwo rozpocząć własną działalność gospodarczą? A może Wasza firma dynamicznie się rozwija i planujecie zmienić lokal na większy lub otworzyć filię przedsiębiorstwa w innej części miasta, by zwiększyć zasięg obsługi swoich klientów? Z nami to proste! Znajdujące się w naszej ofercie lokale do wynajęcia w Krakowie z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami dostępnymi na naszej stronie internetowej lub do kontaktu z naszym agentem. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo znaleźć mieszkanie, odpowiedni lokal handlowy do wynajęcia czy może lokal użytkowy pod wynajem, Kraków oferuje szerokie możliwości wyboru wymarzonego lokum, a nasza agencja doskonale orientuje się w aktualnej sytuacji na rynku i chętnie udzieli wszelkiego potrzebnego wsparcia. Oprócz wynajmu, zajmujemy się również sprzedażą lokali różnego typu. Jesteśmy firmą solidną i zaufaną, doświadczoną na krakowskim rynku nieruchomości, zarówno z rynku pierwotnego, jak i z drugiej ręki. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie ewentualne pytania, a także pomogą w dokonaniu odpowiedniej decyzji dotyczącej wynajmu lokali w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu!