fbpx

Nowak Estate Nieruchomości – Mieszkania na sprzedaż w Krakowie Kraków
Tylko w Nowak Estate znajdziesz tak bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż na terenie całego Krakowa. Interesuje Cię zakup kawalerki pod wynajem, a może marzy Ci się mieszkanie w kamienicy? W obszernym katalogu naszych propozycji znajdują się przede wszystkim atrakcyjne lokalizacje oraz możliwość wyboru spośród mieszkań o różnorodnym metrażu. Przy współpracy z naszą agencją każdy znajdzie nieruchomość w Krakowie lub okolicach, która spełni jego oczekiwania.

Na rynku nieustannie pojawiają się nowe oferty dotyczące mieszkań na sprzedaż w Krakowie. Decyzja kupna staje się tym samym kwestią wymagającą dokładnych przemyśleń i kalkulacji – liczy się nie tylko cena, ale przede wszystkim usytuowanie oraz poziom rozbudowy infrastruktury w danej dzielnicy. Te i inne wątpliwości pojawiające się podczas kupowania mieszkania rozwiewają codziennie nasi doradcy, będący zawsze do Państwa dyspozycji.

Nowak Estate Nieruchomości jest agencją, która dzięki idealnie dopasowanym standardom oraz wieloletniemu doświadczeniu na rynku, oferuje najwyższej jakości usługi, tak aby wybór mieszkania lub domu w Krakowie był decyzją najlepiej dostosowaną do potrzeb i wymagań Klienta. Jesteśmy do dyspozycji zarówno przy zakupie nieruchomości od dewelopera, jak i z rynku wtórnego. Nasi doradcy w możliwie najlepszy sposób poznają Twoje plany związane z nieruchomością, wyobrażenia o tej idealnej, czy oczekiwania dotyczące jej sprzedaży. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i możemy szybciej zastosować odpowiednie rozwiązania.

Kupno mieszkania to inwestycja w przyszłość, a tym samym niezwykle ważny krok w życiu każdego inwestora, dlatego oferujemy jak największy możliwy komfort i bezpieczeństwo przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. W Nowak Estate proponujemy mieszkania na sprzedaż we wszystkich częściach Krakowa, zawsze dopasowując lokalizację do konkretnego Klienta. Znajdziemy dla Ciebie nie tylko idealną nieruchomość, ale także działkę, jeśli Twoim marzeniem jest zbudowanie domu w obrębie miasta lub w okolicy Krakowa.

Centrum Krakowa – nowe nieruchomości dla fanów kultury

Jeśli pragniesz zamieszkać w samym centrum miasta, tak aby w zaledwie kilka minut znaleźć się na Rynku Głównym Krakowa i cieszyć się jego bogatą kulturalną ofertą – mieszkania na sprzedaż w Starym Mieście i Śródmieściu to obszar idealny. Jednak nie tylko mieszkanie w samym centrum oznacza możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji Krakowa. Nowe mieszkania, jak i te przeznaczone przez właścicieli do sprzedania, znajdą się również w innych dzielnicach Śródmieścia, między innymi na Grzegórzkach, będących – podobnie jak Stare Miasto – centrum handlu i życia towarzyskiego. Dla mających chęć jeszcze mocniej poczuć klimat dawnej stolicy Polski, proponujemy mieszkania w kamienicy w dzielnicy Podgórze, o której atrakcyjności – oprócz lokalizacji – decyduje obecność niezwykle ważnych dla miasta miejsc: nośników historii i zbiorowej pamięci. Wybór mieszkania na Czyżynach dedykujemy Klientom, którzy pragną – pozostając jedną nogą w centrum – drugą znaleźć się wśród zielonych połaci miasta.

Kraków Północny i Południowy – nowe mieszkania dla miłośników zieleni

Dla tych, którzy marzą o herbacie na ganku, kawie w parku lub zabawie ze swoimi pociechami na świeżym powietrzu, proponujemy mieszkania na sprzedaż w nieco dalszych zakątkach miasta, takich jak Krowodrza, Prądnik czy Bronowice. Zwierzyniec, zlokalizowany najbardziej na zachód od centrum, polecamy tym, którzy marzą o odrobinie ekskluzywności i nowoczesności. Godnym uwagi rejonem Krakowa jest również Nowa Huta. Nieruchomości w dzielnicach takich jak Dębniki, Prokocim, czy sąsiadujący z nim Bieżanów, to doskonałe miejsce dla chcących cieszyć się estetycznymi walorami przyrody oraz dopracowanej w każdym detalu architektury usytuowanej wśród naturalnego piękna krajobrazu. Nie zapominamy i o tej przestrzeni, która staje się coraz bardziej w Krakowie modna. Ruczaj, choć wchodzący w obszar dzielnicy Dębniki, wymaga szczególnego wyodrębnienia. Siedziba nowego kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także obszar specjalnej strefy ekonomicznej, otwiera się dziś coraz bardziej na nowych mieszkańców, oferując sporą liczbę mieszkań na sprzedaż.

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie – rynek pierwotny i wtórny

Duża liczba nowych inwestycji sprawia, że rynek pierwotny mieszkań w Krakowie intensywnie się rozwija, a jednocześnie można spotkać interesujące oferty sprzedaży mieszkań na rynku wtórnym. Do skorzystania z usług naszego biura nieruchomości zapraszamy zarówno osoby poszukujące nowego mieszkania w Krakowie na sprzedaż, jak i tych, którzy są zainteresowani kupnem lokalu wcześniej użytkowanego.

Praktyką naszej agencji jest podpisywanie z klientami umowy na wyłączność. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz gwarancję naszego pełnego zaangażowania w pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Oferta na wyłączność to bowiem taka forma współpracy, w której oferujemy swój czas i środki promocji, aby jak najszybciej, z sukcesem pomóc Ci przeprowadzić transakcję. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości pozwala nam sprawnie realizować cele naszych klientów i wyszukiwać dla nich oferty, które faktycznie odpowiadają na ich zapotrzebowanie, a jednocześnie mieszczą się w założonym budżecie. Nie musisz martwić się o szczegóły. Współpracujący z Tobą agent przygotuje wzór umowy na wyłączność, z którym będziesz mógł się zapoznać jeszcze przed złożeniem ostatecznego podpisu.

Sesje domów i mieszkań

Swoją pomoc oferujemy także właścicielom mieszkań wystawionych na sprzedaż. Z naszym wsparciem szybciej i korzystniej sfinalizujesz transakcję, weźmiemy też na siebie dopilnowanie wszelkich formalności i terminów. Aby pomóc Ci w znalezieniu dobrego nabywcy nieruchomości, zorganizujemy profesjonalną sesję domu lub mieszkania, w czasie której podkreślimy na zdjęciach wszystkie jego atuty i zaprezentujemy je w sposób najlepszy z możliwych. Dzięki fachowo skonstruowanemu ogłoszeniu, uzupełnionemu dobrymi zdjęciami wnętrz i okolicy, z całą pewnością znacząco wzrośnie zainteresowanie Twoją ofertą.

Na wsparcie specjalistów z naszego krakowskiego biura nieruchomości możesz liczyć także wówczas, gdy szukasz najemców do swojego mieszkania. Zadbamy o przygotowanie zachęcającego ogłoszenia, zajmiemy się wstępnymi rozmowami z kandydatami, a także zatroszczymy się o wszystkie aspekty prawne, w tym zgodność oferty z Ustawą o ochronie praw lokatorów.

Nasi eksperci są zawsze do dyspozycji – aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości, a także doradzić najlepsze dla każdego rozwiązanie. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszą agencją.