Doradca ds. nieruchomości

Karolina Sadowska

696 965 383 karolina.sadowska@nestate.pl

Wieloletnie doświadczenie w biznesie i obsłudze klienta nauczyło mnie, że partnerstwo, zaufanie, długotrwałe relacje, szczerość i wytrwałość są najważniejsze.

Jestem osobą kreatywną, optymistycznie nastawioną do życia z ogromną pozytywną energią.

Prywatnie jestem dumną mamą cudownej nastolatki, z którą odkrywam świat na nowo.

Od dzieciństwa pasjonuje mnie sport, dodatkowo stawiam na dobrą książkę, rozwój osobisty, a podróże pozwalają mi poznawać nowe kultury, ludzi, smaki i odkrywać jeszcze większą radość życia.

Z panią Karoliną współpracowaliśmy przy zakupie mieszkania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej zaangażowania i profesjonalizmu. Polecamy.

Sławomir Siedlik

Pani Karolina Sadowska to rewelacyjna agentka nieruchomości. Sprzedała moje mieszkanie w zaledwie 2 tygodnie! Jest bardzo profesjonalna, komunikatywna i życzliwa. Pomogła mi w załatwieniu wszystkich formalności i doradziła mi w kwestiach prawnych. Jestem pod wrażeniem jej pracy i polecam ją każdemu, kto chce sprzedać mieszkanie szybko i bez stresu :)

Basia Pomorska

Bardzo polecam Nestate, szczególnie panią Karolinę Sadowską. Najlepsza współpraca przy sprzedaży nieruchomości ever. Niezwykle profesjonalna, skuteczna, szybka, uprzejma, pełna energii i optymizmu, zaangażowana osoba. W pełni zadbała o mój interes i co bardzo rzadko spotykane od początku była bardzo zainteresowana moimi potrzebami. Bardzo też doceniam jasną i szczerą komunikację. Polecam z całego serca! Zdecydowanie można zaufać!

Sandra

Po raz kolejny Karolina Sadowska sprawiła się na medal w wyszukaniu i przeprowadzeniu transakcji zakupu nieruchomości. Zademonstrowała w pełni swój profesjonalizm, zaangażowanie, uczciwość, rzetelność i szczere zainteresowanie potrzebami klienta. Jeśli poszukujecie współpracy z godnym zaufania agentem, dla którego Wasze oczekiwania, potrzeby i interes są priorytetem - szczerze polecam Karolinę.

Karolina Gasińska