Pośrednik nieruchomości Kraków

Szukasz profesjonalnego pośrednika nieruchomości w Krakowie? Poznaj agencję Nowak Estate!

Wybór pośrednika nieruchomości w Krakowie to z pewnością ważna decyzja. Przede wszystkim powinien on doskonale znać lokalny rynek, nie można również zapomnieć o cechach takich jak komunikatywność i profesjonalizm. Agenci Nowak Estate od wielu lat udowadniają, że ich podejście do Klienta oraz pasja do zawodu to przepis na najlepszego doradcę podczas poszukiwania nowego mieszkania, a także sprzedaży apartamentu. Niezależnie od Twoich potrzeb możesz liczyć na obsługę na najwyższym poziomie! Działając na rynku od ponad dwunastu lat, przekonaliśmy się, że kluczem do efektywnej współpracy jest bardzo dobry kontakt oraz budowanie prawdziwych relacji.

Każdy z naszych pośredników nieruchomości z Krakowa zadbał o to, aby potencjalny Klient mógł nie tylko poznać jego ofertę, ale także wartości, którymi kieruje się w codziennej pracy. Dlatego też na facebookowym profilu dzielimy się kulisami pracy, ulubioną muzyką oraz zdjęciami, które pokazują znany-nieznany Kraków. Pośrednik nieruchomości to zdecydowanie ktoś więcej niż tylko osoba od sprzedaży. Ocena danego lokum, przygotowanie sesji zdjęciowej, promocja oferty, prezentacja mieszkania potencjalnym najemcom lub nabywcom, obsługa formalności – wszystko to wymaga od Klienta zaufania, które jest możliwe do osiągnięcia tylko we współpracy z prawdziwymi profesjonalistami.

Poznaj zespół agencji Nowak Estate i przekonaj się o skuteczności naszych działań!

Pośrednik nieruchomości Kraków - kiedy warto rozpocząć współpracę?

W Twoim portfolio pojawia się coraz więcej inwestycji, chciałbyś kupić pierwsze mieszkanie pod wynajem, a może po prostu nie mieszkasz w Krakowie? Pośrednik nieruchomości to najlepszy wybór, aby uporządkować sprawy związane z mieszkaniem, a przede wszystkim zaoszczędzić czas. Równie ważny jest aspekt bezpieczeństwa. Agenci Nowak Estate dokonają odpowiedniej weryfikacji potencjalnego najemcy, wynegocjują najlepsze warunki umowy, a także dopilnują wszelkich formalności.

Niezależnie od tego, czy sam masz doświadczenie w kwestii zarządzania najmem, jeśli mieszkań jest dużo, współpraca z pośrednikiem nieruchomości z Krakowa, który doskonale zna rynek, będzie dla Ciebie znacznym ułatwieniem. Również w przypadku, kiedy myślisz o zakupie własnego apartamentu lub jego sprzedaży, warto współpracować ze specjalistami. Agencja Nowak Estate może pochwalić się bardzo dobrymi efektami: 90% nieruchomości sprzedajemy w 3 miesiące. Korzystamy także z narzędzia MLS, które pozwala nam dotrzeć z ofertą do agentów z całej Polski. Szybkość działania to jeden z ważniejszych aspektów naszej pracy, dodatkowo dzięki MLS mamy dostęp do nieruchomości, które nie zostały jeszcze oficjalnie opublikowane.

Cenisz sobie skuteczność i profesjonalizm? My również – dlatego też zapraszamy do kontaktu! Niezależnie od tego, z jakich usług zdecydujesz się korzystać, z pewnością będziesz zadowolony z naszych wyników oraz usług!