Biuro Nieruchomości Nowak Estate

Od rzetelnej wyceny po
skuteczną sprzedaż
nieruchomości

biuro nieruchomości kraków

Spełniamy marzenia
o nowym domu

Tworzymy lokalne Biuro Nieruchomości Nowak Estate, które dzięki 17-letniemu doświadczeniu w branży doskonale zna rynek nieruchomości w województwie małopolskim. Przeprowadzimy Cię przez cały proces sprzedaży lub zakupu, dzięki czemu oszczędzisz swój czas i pieniądze.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto nam zaufać?

dowiedz się więcej o nas

17 lat

na rynku nieruchomości

Duże doświadczenie pozwala nam dobrze rozumieć potrzeby klientów, dzięki czemu szybciej znajdujemy nabywców i najemców.

4.9/5

opinie naszych klientów

Tak wysoko ocenili nas klienci, którzy powierzyli nam zarządzanie nieruchomościami. Masz pewność, że wywiążemy się z powierzonego zadania.

24/7

dostępni dla klientów

Nasza agencja nieruchomości jest dostępna dla klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Natychmiastowo reagujemy na zapytania i jesteśmy w stanie przeprowadzać prezentacje nieruchomości nawet w weekendy i wieczory.

Dlaczego warto nam zaufać

Lokalna wiedza
i doświadczenie

oferujemy wiedzę i wgląd w aktualne trendy rynkowe, co przekłada się na skuteczne doradztwo i wyniki.

Zaangażowanie
w powierzone zadanie

dzięki współpracy na wyłączność czujemy odpowiedzialność za przeprowadzenie skutecznych działań marketingowych prowadzących do sprzedaży.

Prowadzimy za Ciebie skuteczne negocjacje

regularnie bierzemy udział w szkoleniach z zakresu negocjacji, dzięki czemu potrafimy ocenić wartość nieruchomości i ustalić korzystne warunki dla obu stron.

Pomagamy w formalnościach

wiemy, że świat nieruchomości bywa skomplikowany. Podpowiemy Ci, jak uniknąć ewentualnych błędów i które dokument przygotować, by sprawnie przeprowadzić transakcję.

Działamy na rynku pierwotnym i wtórnym

bez względu na to, czy szukasz domu od dewelopera, czy interesuje Cię kupno istniejącego mieszkania, zaproponujemy Ci wiele opcji do wyboru.

W czym się specjalizujemy

Pośrednictwo
w sprzedaży

Potrzebujesz pomocy w określeniu wartości nieruchomości i znalezieniu nabywcy? Pomożemy Ci w tych działaniach. Zajmiemy się marketingiem i negocjacjami, byś oszczędził swój czas i wysiłek.

dowiedz się więcej

Poszukiwanie
nieruchomości

Chcesz kupić nieruchomość? Zapewnimy Ci dostęp do szerokiej bazy ofert, których nie znajdziesz na portalach ogłoszeniowych. Przedstawimy Ci wyłącznie oferty, które spełniają Twoje oczekiwania, dzięki czemu oszczędzisz swój czas.

dowiedz się więcej

Wynajem nieruchomości w Krakowie

Kupiłeś mieszkanie z myślą o wynajmie? Pomożemy Ci znaleźć najemcę. Zweryfikujemy go i doradzimy, jak przygotować nieruchomość do wynajmu, dzięki czemu szybciej osiągniesz zysk

dowiedz się więcej

Administracja nieruchomości

Chcesz zaoszczędzić czas, wysiłek i stres związany z zarządzaniem nieruchomością? Zleć nam pilnowanie płatności, znajdowanie odpowiednich najemców i ciesz się bezproblemowym najmem.

dowiedz się więcej

Zewnętrzny dział sprzedaży dla dewelopera

Chcesz skupić się na planowaniu nowych inwestycji? Powierz nam obsługę marketingową, unikaj stałych kosztów i zapłać dopiero przy skutecznej sprzedaży nieruchomości. Zobacz, jak Ci w tym pomożemy.

dowiedz się więcej

Pośrednictwo
kredytowe

Chcesz szybko dostać kredyt na najlepszych warunkach? Nasi doradcy współpracują z wieloma bankami, pomogą Ci ustalić swoją zdolność kredytową i znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.

dowiedz się więcej

Skuteczny marketing nieruchomości - jak dbamy o promocję oferty?

 

 • Dzień otwarty – podczas takiego wydarzenia zaprezentujemy nieruchomość większej liczbie osób, co przyśpieszy proces sprzedaży i pozwoli oszczędzić czas kupujących.
 • Współpraca z innymi agentami – korzystamy z systemu MLS umożliwiającego wymianę ofert z agentami. Jako klient będziesz mieć dostęp do ofert, które nie są publicznie dostępne i nie są ogłaszane w innych mediach. To przyśpieszy transakcję.
 • Wirtualne spacery – klienci obejrzą nieruchomość online, bez wychodzenia z domu, dzięki czemu oszczędzą czas i wysiłek, które byłyby potrzebne na odwiedzenie nieruchomości osobiście. Jako kupujący uzyskasz realistyczne wrażenie z przestrzeni i poznasz układ pomieszczeń.
 • Zdjęcia z drona – fotografie wykonane z tej perspektywy zaprezentują lokalizację i otoczenie nieruchomości, co zwiększy zainteresowanie ogłoszeniem.
 • Sieć własnych kontaktów – 17-letnie doświadczenie w branży sprawia, że mamy rozbudowaną sieć kontaktów i nawiązujemy długotrwałe relacje z klientami. Łatwiej znajdziemy nabywcę Twojej nieruchomości.
 • Sesja zdjęciowa – współpracujemy z doświadczonymi fotografami, którzy wyróżnią Twoją ofertę na tle konkurencji. Profesjonalne zdjęcia przyciągną uwagę potencjalnych nabywców i zachęcą do zakupu.
 • Pozycjonowanie strony WWW – dzięki lepszej widoczności witryny w wynikach wyszukiwania potencjalni klienci łatwiej natrafią na Twoją ofertę, co przyśpieszy sprzedaż nieruchomości.


Czy oczekujesz takiej promocji swojej nieruchomości?

Tak chcę porozmawiać o współpracy

Co zyskasz dzięki współpracy?

 

 • Oszczędność czasu – pomagamy Ci w załatwieniu wszystkich formalności prawnych i administracyjnych. Zajmujemy się kompletowaniem dokumentów i umów.
 • Oszczędność pieniędzy – pokrywamy koszty związane z promocją ofert, płacimy za sesję zdjęciową, wideoprezentację oraz inne działania marketingowe.
 • Poczucie bezpieczeństwa – zyskasz spokój, nawet jeśli nie masz wiedzy z zakresu prawa, wyceny nieruchomości czy negocjacji. Zajmujemy się całym tym procesem.
 • Brak ryzyka – pobieramy wynagrodzenie jedynie w przypadku skutecznej sprzedaży. Nie musisz obawiać się nieprzewidzianych kosztów.
 • Pomoc w negocjacjach – dzięki znajomości rynku, trendów, cen i strategii negocjacyjnych pomożemy Ci osiągnąć najlepsze warunki transakcji.
 • Skuteczna promocja nieruchomości – na początku współpracy określimy grupę docelową i wyznaczymy dostosowaną do niej strategię marketingową. Zyskasz pewność, że zastosujemy nowoczesne metody dotarcia do klienta, które przyśpieszą sprzedaż.

Opinie

Współpraca z Nowak Estate przebiegła wzorcowo. Wszystko dzięki pani Aleksandrze Bąk-Żyle. Zaangażowanie pani Aleksandry było kluczem do zawarcia transakcji. Z mojej strony polecam współpracę z panią Aleksandrą i Nowak Estate w 100%.

Marcin Piotr Lechowicz

Pani Aleksandra jako pośredniczka nieruchomości i homestagerka wykazała się dużym profesjonalizmem i efektywnością. Działa szybciej niż ty zdążysz pomyśleć ;-) i ma talent do wyczucia klienta. Jest pomocna, pomysłowa, a poza tym cechuje ją wysoka kultura osobista. Korzystaliśmy z jej usług na odległość - można było na nią scedować załatwienie wielu formalności, jak również dopilnowanie fizycznej metamorfozy naszego mieszkania. Dziękujemy za pomoc w sprzedaży! Kalina i Marcin

Marcin Piotr Lechowicz

Michał Pociecha-Łoś

Dzięki Pani Libuszy Derewińskiej właśnie sprzedaliśmy dom! Zajęła się od początku całym procesem sprzedaży. Udało się Jej nawet odzyskać zagubione przez nas dokumenty. Podczas gdy my mieszkamy za granicą, zdjęła nam z głowy cały ciężar formalności i sprzedaży. Polecam gorąco jej usługi. Jest osobą godną zaufania. Dziękujemy, Pani Libuszo!

Michał Pociecha-Łoś

Bogdan Pabian

Pani Derewińska wykonywała swoją pracę bez zarzutu a nawet czynności które do niej nie należały (odebrała mnie z lotniska). Poleciłbym usługi tej Pani bez jakiegokolwiek wahania.

Bogdan Pabian

Joanna Przybyłowska

Pani Libusza Derewińska pracuje z pełnym zaangażowaniem i życzliwością. Jestem w pełni zadowolona z jej profesjonalnego wsparcia, ponieważ jest słowna i bardzo się stara, aby obie strony były usatysfakcjonowane. Serdecznie polecam.

Joanna Przybyłowska

Katarzyna Szarek – Moskała

Pani Ola to bardzo ciepła i sympatyczna osoba, a przy tym profesjonalistka. Pięknie urządziła i przygotowała mieszkanie do wynajęcia, które wynajęło się po dwóch dniach. pani Olu jeszcze raz bardzo dziękuję.

Katarzyna Szarek - Moskała

OFERTY OFFMARKET

Zyskaj wyższą jakość współpracy dzięki wyłączności

Czy wiesz, że współpraca na wyłączność według doświadczonych agentów i ich klientów, jest najlepszym rozwiązaniem, które przynosi realne korzyści dla obu stron? Od 6 lat doceniamy tę formę współpracy i dostrzegamy, jak wpływa na jakość naszej pracy.

 • Zaangażowanie – agent nie koncentruje się na liczbie ofert, ale na jakości obsługi, dzięki czemu lepiej zna nieruchomości, które ma pod swoją opieką.
 • Brak ograniczeń – mimo współpracy na wyłączność nie zamykamy się na klientów kupujących z innych biur, chętnie współpracujemy, by znaleźć kupca.
 • Skuteczność – jedno starannie przygotowane ogłoszenie w wielu serwisach zwiększa szansę na szybką i owocną transakcję. Klient kupujący nie czuje się zdezorientowany oglądając różne zdjęcia i odmienne ceny tej samej nieruchomości.
 • Możliwość lepszej promocji ofert – poświęcamy czas, by skutecznie wypromować nieruchomości, ponieważ wiemy, że od sprzedaży zależy nasze wynagrodzenie.
 • Wygoda i mniej formalności – kontaktujesz się z jednym agentem, który na bieżąco informuje Cię o przeprowadzanych prezentacjach. Twoi potencjalni klienci widzą jednakowe zdjęcia i ceny na wszystkich portalach, co pozwala uniknąć chaosu i zwiększa zainteresowanie ofertą.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej formy współpracy?
Skontaktuj się z nami

6 kroków do Skutecznej transakcji

1

Wypełnij formularz na stronie internetowej

zadzwoń do nas lub napisz, a umówimy się na spotkanie w celu obejrzenia nieruchomości.

2

Pomoc
w wycenie

W ramach naszej współpracy na podstawie naszej wiedzy i znajomości rynku w województwie małopolskim pomożemy Ci ustalić realną cenę domu lub mieszkania.

3

Podpiszemy umowę

która zapewni bezpieczeństwo obu stronom i da Ci pewność, że wywiążemy się z powierzonego zadania.

4

Przygotujemy nieruchomość do sprzedaży.

Wykorzystamy w tym celu skuteczne zasady home stagingu. Stworzymy profesjonalną sesję nieruchomości i zajmiemy się innymi działaniami promocyjnymi.

5

Zajmiemy się Obsługą Sprzedaży i promocją oferty

Ustalimy strategię marketingową opartą na analizie grupy docelowej.

6

Sfinalizujemy transakcję

Przygotujemy dokumentację. Dobierzemy dogodny dla obu stron termin podpisania aktu notarialnego.

  Skuteczna agencja nieruchomości - Kraków i okolice.

  Skontaktuj się z nami