pośrednictwo w zakupie

Skuteczne wsparcie w znalezieniu i bezpiecznym zakupie nieruchomości

zakup nieruchomości kraków

Chcesz kupić dom lub mieszkanie w Krakowie?

Poszukiwanie nieruchomości bywa czasochłonne i wymaga dużego wysiłku. Uwolnimy Cię od żmudnych poszukiwań, przeanalizujemy różnorodne oferty – również te, które nie są publicznie reklamowane. Z nami oszczędzisz swój czas, unikniesz wysiłku i podejmiesz świadomą decyzję zakupową. Zobacz, dlaczego warto zlecić nam poszukiwanie nieruchomości w Krakowie.

Skontaktuj się znami

Zlecenie poszukiwania nieruchomości – co zyskujesz dzięki współpracy?

Oszczędność czasu

Nie musisz już samodzielnie przeglądać ogłoszeń. Otrzymasz od nas starannie dobrane oferty nieruchomości, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i wysiłek.

Dostęp do unikatowych nieruchomości

Mamy dostęp do szerokiej bazy ofert, które nie są dostępne dla osób prywatnych. Przedstawimy Ci oferty, które jeszcze nie zostały ogłoszone na portalach, co ułatwi Ci podjęcie decyzji o zakupie.

Najlepsze warunki zakupu

Mamy doświadczenie w prowadzeniu negocjacji ze sprzedawcami. Pomożemy Ci uzyskać korzystne warunki zakupu, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze i unikniesz stresujących rozmów o finansach.

Bezpieczeństwo

Mamy ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami, które chroni Cię w przypadku ewentualnych błędów związanych z usługami biura. Zajmiemy się obsługą formalności, pomożemy w przygotowaniu umowy, sprawdzimy dokumenty tożsamości, zweryfikujemy stan prawny nieruchomości, dzięki czemu zyskasz spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Dopasowane oferty 

Słuchamy  Twoich preferencji i wymagań. Zobaczysz tylko sprawdzone oferty spełniające Twoje oczekiwania. Dzięki temu wybierzesz swoją wymarzoną nieruchomość spośród najlepszych możliwych propozycji.

Fachowe doradztwo

Dzięki 17-letniemu doświadczeniu w branży zdobyliśmy specjalistyczną wiedzę na temat rynku nieruchomości, lokalnych trendów, wartości nieruchomości i innych czynników wpływających na wybór domu lub mieszkania. Zapewnimy Ci wsparcie w całym procesie zakupu i ułatwimy podjęcie świadomej decyzji.

Jak przebiega współpraca?

1

KONTAKT

napisz do nas, zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie WWW. Poinformuj nas o tym, jakiej nieruchomości szukasz. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i planowanym budżecie. W razie potrzeby pomożemy w określeniu zdolności kredytowej i finansowaniu.

2

PODPISANIE UMOWY

przed przystąpieniem do poszukiwań nieruchomości, zawieramy umowę, która gwarantuje naszą odpowiedzialność za powierzone zadanie. 

3

ANALIZA POTRZEB

dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby, preferencje, oczekiwania oraz budżet dotyczący poszukiwanej nieruchomości. Uwzględnimy wszystkie ważne dla Ciebie czynniki, które wpływają na znalezienie najlepszej możliwej oferty, w tym: lokalizację, standard wykończenia, liczbę pokoi, metraż, komunikację czy np.: dostępność szkół jeśli zakup jest dla rodziny z dziećmi. 

4

POSZUKIWANIE OFERT

Sprawdzamy na bieżąco wszystkie dostępne na rynku oferty, spełniające Twoje oczekiwania, kontaktujemy się z agentami z innych biur nieruchomości, weryfikujemy ogłoszenia dostępne w naszej bazie, których nie znajdziesz na portalach ofertowych, a nawet pracujemy w terenie, aby znaleźć twoją wymarzoną nieruchomości.

5

PREZENTACJA WYBRANYCH NIERUCHOMOŚCI

przedstawiamy Ci wyłącznie nieruchomości, które spełniają Twoje oczekiwania, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze na dojazdy.

6

POMOC W NEGOCJACJACH I FORMALNOŚCIACH

pomagamy Ci uniknąć nieporozumień na tle finansowym i doprecyzować inne warunki transakcji. W Twoim imieniu kontaktujemy się ze sprzedawcą i negocjujemy cenę. Weryfikujemy dokumentację, abyś mógł bezpiecznie kupić swoje wymarzone mieszkanie czy dom.

7

FINALIZACJA TRANSAKCJI

pomożemy we wszystkich sprawach urzędowych, weryfikacji dokumentacji, wyborze kancelarii notarialnej i organizacji transakcji oraz przekazaniu nieruchomości w Twoje ręce. 

    Skuteczna agencja nieruchomości - Kraków i okolice.

    Skontaktuj się z nami