Dziękuję za sprawne i szybkie znalezienie mieszkania. Jestem wymagająca, a mimo to mieszkanie jest dokładnie takie jak chciałam. Naprawdę profesjonalne podejście.
Magdalena Kornatowska
Profesjonalne biuro, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, gwarantowana skuteczność i szybkość działania.
Paweł Czyż
Bardzo indywidualne podejście do klienta. Szczerze polecam!
Izabela Dziura
Sprzedaj nieruchomość
w najlepszej cenie >

WSPÓŁPRACA Z NOWAK ESTATE PRZY WYNAJMIE TO:

 • komfort
 • oszczędność czasu
 • bezpieczeństwo

Obsługa najmu / zarządzanie najmem Kraków

Promocja oferty nieruchomości na wynajem i wybór odpowiedniego najemcy może zająć wiele czasu.
A każdy miesiąc bez lokatora to strata dla właściciela, który chce zacząć zarabiać. Pomozemy Ci go znaleźć, bezpiecznie zawrzeć umowę najmu i sprawnie przekazać lokal w ręce najemcy.

Jeśli nie chcesz zajmować się tym żmudnym procesem, odbierać telefony i prezentować swoją nieruchomości, a jednocześnie możliwie najszybciej znaleźć najemcę, napisz do Nas.

  Zarządzanie najmem Kraków - szybko, bezpiecznie i skutecznie z Nowak Estate!

  Obsługa najmu Kraków to oferta skierowana do osób, którym zależy na sprawnym przekazaniu mieszkania w ręce nowego lokatora. W końcu czas to pieniądz – każda osoba działająca w nieruchomościach z pewnością zgodzi się z tymi słowami! Opuszczony apartament na wynajem to strata dla właściciela, zwłaszcza w tak dużym mieście jak Kraków. Zarządzanie najmem wymaga zdecydowanych działań, a nasza agencja może pochwalić się bardzo dużą skutecznością. Ponad 90% mieszkań, które mamy w ofercie, sprzedaje się w okresie 3 miesięcy, równie szybko weryfikujemy potencjalnych wynajmujących, aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Warto pamiętać także o tym, że prezentowanie nieruchomości to proces, który zajmuje bardzo dużo czasu. Odbieranie telefonów, umawianie się na wizyty, a finalnie opracowanie umowy – wszystko to wymaga od właściciela dużej uwagi, zwłaszcza jeśli oferta budzi duże zainteresowanie. Zlecając agencji Nowak Estate obsługę najmu w Krakowie nie musisz martwić się o tego typu pracochłonne zobowiązania. Nasi agenci przygotują lokal do wynajmu, na miejscu zostanie również wykonana profesjonalna sesja, dzięki której potencjalni wynajmujący zobaczą wszystkie atuty danej nieruchomości. Zapewniamy także kompleksową obsługę po podpisaniu umowy najmu – począwszy od napraw, aż po kontakt z najemcą, dostawcami mediów oraz spółdzielnią!

  Obsługa najmu Kraków – kto powinien zainteresować się tą usługą?

  Mieszkasz za granicą, posiadasz już kilka nieruchomości i zaczyna Ci brakować czasu, a może po prostu planujesz inwestycję, ale nie masz potrzebnej wiedzy? Świadcząc usługę taką jak obsługa najmu Kraków współpracujemy z Klientami o różnych potrzebach, a nasi agenci przejmują znaczną część obowiązków, związanych z zarządzaniem nieruchomością. Wśród referencji często pojawia się opinia, że każdym mieszkaniem zajmujemy się jak swoim. Osoby, które decydują się na współpracę z Nowak Estate mogą być więc pewne wysokiego standardu obsługi. Jedną z osób odpowiedzialnych za administrację jest Agnieszka Smakosz, która doskonale spełnia swoje obowiązki – to ona czuwa nad sprawnym przebiegiem formalności oraz samymi najemcami. Jeśli więc poszukujesz agencji, której chcesz powierzyć zarządzanie najmem Kraków, zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci na każdy etapie procesu wynajmu mieszkania, dzięki czemu nie będziesz musiał zajmować się żmudnym poszukiwaniem nowego lokatora. Ponad dwunastoletnie doświadczenie oraz wiedza o rynku nieruchomości sprawiają, że zaufało nam już wielu Klientów. Dołącz do ich grona – napisz lub zadzwoń, a my chętnie przedstawimy Ci ofertę współpracy!

  Dodano do schowka