Ciesz się bezpiecznym wynajmem

Zarządzanie najmem Kraków
szybko, bezpiecznie i skutecznie z Nowak Estate!

wynajem nieruchomości Kraków

Chcesz wynająć
mieszkanie osobom
odpowiedzialnym i
wiarygodnym?

Znajdziemy dla Ciebie najemców, zweryfikujemy ich i zapewnimy profesjonalne wsparcie w zarządzaniu nieruchomością na odległość.

Chcę porozmawiać o wynajmie

Biuro nieruchomości Nowak Estate - dlaczego warto nam zlecić poszukiwanie najemców?

Nie masz wiedzy i doświadczenia w poszukiwaniu najemców? Nie chcesz zostawiać swojej nieruchomości w nieodpowiednich rękach? Rozumiemy Twoje obawy. Pomożemy Ci uniknąć problemów i strat finansowych.

 

 

Co zyskasz dzięki współpracy?

Oszczędność czasu i
pieniędzy

Nie trać czasu na samodzielne poszukiwanie najemców i ich weryfikację. Szybko ustalimy, czy zainteresowany jest tym, za kogo się podaje. Pomożemy przygotować mieszkanie pod wynajem, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Bezpieczny
wynajem

Zadbamy o ochronę Twojej nieruchomości, ograniczymy potencjalne problemy i straty finansowe. Dzięki naszej współpracy skupisz się na zyskach z najmu – nie ryzyku.

Pomoc w
formalnościach

Pomożemy Ci załatwić formalności związane z wynajmem takie jak przygotowanie umów najmu,, ustalenie opłat za media czy ubezpieczenie nieruchomości. Nie musisz zajmować się tymi sprawami osobiście.

Weryfikacja
najemcy

Poznamy Twoje oczekiwania dotyczące najemców, sprawdzimy dochody zainteresowanych osób, ustalimy, czy nie figurują w bazie dłużników. Zyskasz pewność, że wynajmujesz nieruchomość godnym zaufania ludziom.

Marketing
nieruchomości

W celach promocyjnych wykorzystamy różne kanały takie jak strony internetowe, portale nieruchomości, media społecznościowe, dzięki czemu dotrzemy do jak największej liczby zainteresowanych wynajmem i pomożemy Ci znaleźć uczciwą osobę.

Znajomość
rynku

Biuro nieruchomości Nowak Estate to lokalna firma. Mamy wiedzę na temat rynku nieruchomości w Krakowie, śledzimy przepisy i standardy wynajmowanych lokali. Zapewnimy Ci najlepszą pomoc i poradę w procesie wynajmu.

Jak weryfikujemy najemców?

Mamy doświadczenie i narzędzia potrzebne do przeprowadzenia kompleksowej weryfikacji potencjalnych najemców.

Korzystamy z systemu simpl.rent, który zabezpiecza interesy obu stron.

Pomożemy Ci ubezpieczyć się od niezapłaconego czynszu.

Podczas trzyetapowej weryfikacji najemca potwierdza swoją tożsamość, zarobki oraz historię kredytową i płatniczą.

Następnie uzyskuje Certyfikat Najemcy, który informuje o tym, czy istnieje potencjalne ryzyko w zakresie płatności.

Dzięki naszej współpracy zyskasz pewność, że wybierasz uczciwych i odpowiedzialnych najemców.

wynajem nieruchomości w krakowie

jak nawiązać współpracę?

1

Skontaktuj się z
nami

napisz do nas, zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie internetowej.

2

Ustalimy grupę
docelową

porozmawiajmy o Twojej nieruchomości, oczekiwaniach i możliwościach.

3

Podpiszemy
umowę

dokument ten zabezpieczy interesy obu stron i da Ci pewność, że wywiążemy się z powierzonego zadania.

4

Przeprowadzimy
działania
marketingowe

Dzięki dobrej znajomości grupy docelowej ustalimy skuteczną strategię marketingową, która pomoże nam dotrzeć do potencjalnych najemców.

5

Zweryfikujemy
potencjalnych
najemców

prawdzimy wiarygodność finansową zainteresowanych najmem.

6

Zadbamy o
bezpieczeństwo
najmu

pomożemy Ci we wszystkich formalnościach i przygotujemy niezbędne dokumenty.

  Skuteczna agencja nieruchomości - Kraków i okolice.

  Skontaktuj się z nami

  Obsługa najmu / zarządzanie najmem Kraków

  Obsługa najmu Kraków to oferta skierowana do osób, którym zależy na sprawnym przekazaniu mieszkania w ręce nowego lokatora. W końcu czas to pieniądz - każda osoba działająca w nieruchomościach z pewnością zgodzi się z tymi słowami! Opuszczony apartament na wynajem to strata dla właściciela, zwłaszcza w tak dużym mieście jak Kraków. Zarządzanie najmem wymaga zdecydowanych działań, a nasza agencja może pochwalić się bardzo dużą skutecznością. Ponad 90% mieszkań, które mamy w ofercie, sprzedaje się w okresie 3 miesięcy, równie szybko weryfikujemy potencjalnych wynajmujących, aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Warto pamiętać także o tym, że prezentowanie nieruchomości to proces, który zajmuje bardzo dużo czasu. Odbieranie telefonów, umawianie się na wizyty, a finalnie opracowanie umowy - wszystko to wymaga od właściciela dużej uwagi, zwłaszcza jeśli oferta budzi duże zainteresowanie. Zlecając agencji Nowak Estate obsługę najmu w Krakowie nie musisz martwić się o tego typu pracochłonne zobowiązania. Nasi agenci przygotują lokal do wynajmu, na miejscu zostanie również wykonana profesjonalna sesja, dzięki której potencjalni wynajmujący zobaczą wszystkie atuty danej nieruchomości. Zapewniamy także kompleksową obsługę po podpisaniu umowy najmu - począwszy od napraw, aż po kontakt z najemcą, dostawcami mediów oraz spółdzielnią!

  Obsługa najmu Kraków - kto powinien zainteresować się tą usługą?

  Mieszkasz za granicą, posiadasz już kilka nieruchomości i zaczyna Ci brakować czasu, a może po prostu planujesz inwestycję, ale nie masz potrzebnej wiedzy? Świadcząc usługę taką jak obsługa najmu Kraków współpracujemy z Klientami o różnych potrzebach, a nasi agenci przejmują znaczną część obowiązków, związanych z zarządzaniem nieruchomością. Wśród referencji często pojawia się opinia, że każdym mieszkaniem zajmujemy się jak swoim. Osoby, które decydują się na współpracę z Nowak Estate mogą być więc pewne wysokiego standardu obsługi. Jedną z osób odpowiedzialnych za administrację jest Agnieszka Smakosz, która doskonale spełnia swoje obowiązki - to ona czuwa nad sprawnym przebiegiem formalności oraz samymi najemcami. Jeśli więc poszukujesz agencji, której chcesz powierzyć zarządzanie najmem Kraków, zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci na każdy etapie procesu wynajmu mieszkania, dzięki czemu nie będziesz musiał zajmować się żmudnym poszukiwaniem nowego lokatora. Ponad dwunastoletnie doświadczenie oraz wiedza o rynku nieruchomości sprawiają, że zaufało nam już wielu Klientów. Dołącz do ich grona - napisz lub zadzwoń, a my chętnie przedstawimy Ci ofertę współpracy!