pośrednictwo w sprzedaży

Profesjonalna sprzedaż nieruchomości

sprzedaż nieruchomości kraków

Myślisz o sprzedaży nieruchomości w Krakowie?

Tworzymy lokalne Biuro nieruchomości Nowak Estate, w którym każdy klient jest dla nas ważny. Specjalizujemy się w sprzedaży domów i mieszkań w Krakowie oraz okolicy.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto z nami współpracować?

W NOWAK ESTATE działalność na rzecz naszych klientów opieramy na realnych wartościach. Priorytetem dla nas jest uczciwość i rzetelność w wykonaniu Twojego zlecenia. Bierzemy pełną odpowiedzialność za marketing i sprzedaż Twojej nieruchomości.

Najwyższe standardy, którymi się kierujemy, zapewniają sukces w sprzedaży. Działamy w najlepszym interesie naszych klientów i budujemy długotrwałe relacje oparte na zaufaniu.

Wierzymy, że każdy ma prawo mieć swojego zaufanego agenta nieruchomości.
Zaufało nam setki klientów. Wielu z nich ponownie zleca nam poszukiwanie i sprzedaż ich nieruchomości lub poleca swoim znajomym.

Jesteśmy członkiem MSPON, organizacji zrzeszającej ekspertów z branży nieruchomości. Dzięki temu możemy stale doskonalić nasze umiejętności poprzez udział w kursach i szkoleniach dla agentów.

Należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, co oznacza, że działamy zgodnie z określonymi standardami profesjonalizmu i etyki.

Co zyskasz dzięki naszej współpracy?

1

Oszczędność czasu

Wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej, przygotowanie atrakcyjnego ogłoszenia, przeprowadzanie prezentacji i załatwianie spraw urzędowych to tylko niektóre czasochłonne zajęcia, które wykonujemy za Ciebie. Dzięki współpracy na wyłączność będziesz kontaktował się tylko z jednym zaangażowanym pośrednikiem, dzięki czemu oszczędzisz swój czas

2

Bezpieczeństwo

Posiadamy aktywną polisę OC działalności pośrednika w obrocie nieruchomościami, która zabezpiecza Twój interes we współpracy z nami. Przed podpisaniem umowy sprzedaży ustalimy najlepsze dla Ciebie warunki. Możesz cieszyć się sprzedażą bez obaw o swoje bezpieczeństwo.

3

Oszczędność pieniędzy

Dzięki naszej współpracy nie musisz dojeżdżać na prezentacje nieruchomości, kupować ogłoszenia na portalach z ofertami, nie płacisz za profesjonalną sesję zdjęciową i inne działania promocyjne. Pobieramy wynagrodzenie jedynie w przypadku skutecznej sprzedaży.

4

Pomoc w
negocjacjach

Stresujesz się rozmową o cenie? Negocjacje wymagają wiedzy i umiejętności. Dzięki naszej pomocy unikniesz nieporozumień na tle finansowym. Nieprzyjemne i niełatwe negocjacje to nasze zadanie. Uczestniczymy w szkoleniach z tej dziedziny, dzięki czemu wiemy, jak uzyskać satysfakcjonującą Ciebie cenę

5

Pomoc w
formalnościach

Sprawdzimy księgę wieczystą, zajmiemy się sprawami urzędowymi niezbędnymi do finalizacji transakcji. Dzięki naszej współpracy szybko skompletujesz pełną dokumentację nieruchomości, co przyśpieszy jej sprzedaż

6

Skuteczna strategia marketingowa

Przeprowadzamy wiele działań marketingowych prowadzących do sprzedaży. Wnikliwie analizujemy grupę docelową i dobieramy skuteczne formy dotarcia do danego klienta. Stosujemy zasady home stagingu, wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową, organizujemy dni otwarte i współpracujemy z innymi agentami. Dbamy o pozycjonowanie naszej strony WWW, dzięki czemu oferta jest widoczna dla zainteresowanych.

7

Wiedza i doświadczenie

Dzięki 17-letniemu doświadczeniu mamy głęboką wiedzę na temat lokalnego rynku nieruchomości w Krakowie. To pozwala nam skutecznie doradzać klientom i pomagać im w podejmowaniu najlepszych decyzji dotyczących transakcji.

8

Pomoc w wycenie

Podanie zbyt wysokiej ceny może zniechęcić potencjalnych klientów do kontaktu, dlatego przed rozpoczęciem działań promocyjnych pomagamy prawidłowo wycenić dom lub mieszkanie. W tym celu korzystamy z naszej znajomości lokalnego rynku i doświadczenia w sprzedaży podobnych nieruchomości.

co robimy, by przyciągnąć kupujących?

Rozpoczynając współpracę, szczegółowo określamy grupę docelową kupujących, która będzie zainteresowana daną nieruchomością. Układamy strategię marketingową opartą na analizie potrzeb potencjalnego klienta. Jakie formy marketingu stosujemy?

Home staging

Atrakcyjne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży podnosi wartość transakcji o ok. 10%, a także trzykrotnie przyśpiesza proces sprzedaży.

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Współpracujemy z doświadczonymi fotografami nieruchomości. Jasne i wyraźne zdjęcia przykuwają uwagę zainteresowanych i o 70% zwiększają szanse na szybką sprzedaż.

Wideoprezentacja

Prezentujemy nieruchomości w sposób ciekawy i angażujący, dzięki czemu klient skupia się na największych atutach domu lub mieszkania oraz chętniej podejmuje decyzję o zakupie.

Rzut nieruchomości

Kupujący szybciej może ocenić funkcjonalność lokalu, a także potencjał dostosowania pod indywidualne potrzeby.

Zdjęcia z drona

Ogłoszenia nieruchomości zawierające takie fotografie sprzedają się o 45% szybciej niż inne oferty.

Dzień Otwarty

Poprzez organizację tego rodzaju wydarzenia podkreślimy prestiż danej oferty

Oferta na stronie internetowej

Dbamy o pozycjonowanie naszej strony WWW, dzięki czemu oferty są widoczne dla potencjalnych klientów.

Skuteczny opis nieruchomości

Stawiamy na precyzyjność i rzetelność danych, a także zwracamy uwagę na estetykę i przejrzystość ogłoszenia. Starannie przygotowane opisy przyciągają uwagę kupujących i dają nam przewagę na rynku nieruchomości.

Ogłoszenia na portalach nieruchomościowych

Korzystamy z najpopularniejszych portali ogłoszeniowych, na których Twoi potencjalni klienci szukają podobnych nieruchomości. Dbamy o estetykę ogłoszenia i promujemy oferty.

Reklama w mediach społecznościowych

Współpracujemy ze specjalistami z zakresu marketingu w social mediach, którzy przygotowują profesjonalne rolki i posty trafiające do osób korzystających z tej formy kontaktu.

Współpraca z innymi agentami

Korzystamy z systemu MLS umożliwiającego wymianę ofert pomiędzy agentami z różnych biur nieruchomości. Bierzemy udział w branżowych spotkaniach, dzięki którym nawiązujemy współpracę, przyspieszając sprzedaż lokali.

Własna baza klientów

Dzięki 17-letniemu doświadczeniu w branży pozyskaliśmy własną bazę zaufanych klientów.

profesjonalne wsparcie zaangażowanego agenta

Współpraca na wyłączność jest najlepszym rozwiązaniem, które przynosi realne korzyści dla obu stron.

Co zyskujesz?

Współpraca z zaangażowanym agentem – nie koncentruje się on na liczbie ofert, ale na jakości obsługi, dzięki czemu lepiej zna nieruchomości, które ma pod swoją opieką.

Brak ograniczeń – dzięki współpracy na wyłączność nawiązujemy kontakt z innymi biurami, co poszerza się krąg potencjalnych kupujących i sprawia, że Twoje szanse na sprzedaż rosną.

Skuteczność – jedno starannie przygotowane ogłoszenie w wielu serwisach zwiększa szansę na szybką i owocną transakcję. Klient kupujący nie czuje się zdezorientowany, oglądając różne zdjęcia i odmienne ceny tej samej nieruchomości.

Najlepsza promocja ofert – poświęcamy czas, by skutecznie wypromować nieruchomości, ponieważ wiemy, że od sprzedaży zależy nasze wynagrodzenie.

Wygoda i mniej formalności – kontaktujesz się z jednym agentem, który na bieżąco informuje Cię o przeprowadzanych prezentacjach. Twoi potencjalni klienci widzą jednakowe zdjęcia i ceny na wszystkich portalach, co pozwala uniknąć chaosu i zwiększa zainteresowanie ofertą.

Jak przebiega współpraca?

1

Kontakt

zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie WWW, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie czasie.

2

Spotkanie

zobaczymy nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać oraz korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, określimy jej realną wartość. Wyjaśnimy, jakie korzyści osiągniesz współpracując z Biurem nieruchomości Nowak Estate.

3

Podpisanie umowy

o podjęciu wspólnej decyzji o rozpoczęciu współpracy podpiszemy umowę w formie pisemnej. Umowa zabezpiecza interesy obu stron i da Ci pewność, że wykonamy powierzone zadania prowadzące do transakcji.

4

Promocja i marketing

wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości, określimy docelową grupę kupujących, przygotujemy ofertę i ułożymy strategię marketingową.

5

Kontakt z potencjalnymi kupującymi

odbieramy telefony i odpowiadamy na maile osób zainteresowanych Twoją nieruchomością.

6

Prezentacje

zorganizujemy spotkanie z potencjalnymi klientami, zadbamy o dobre pierwsze wrażenie i odpowiemy na ewentualne obiekcje.

7

Finalizujemy transakcję

pomożemy Ci zebrać wszystkie dokumenty i załatwić sprawy urzędowe. Zyskasz pewność, że transakcja przebiega w sposób bezpieczny i zgodnie z planem, aż do przekazania nieruchomości nowemu właścicielowi.

Off Market – dyskretna sprzedaż

Sprzedaż nieruchomości nie zawsze wiąże się z działaniami marketingowymi widocznymi dla szerokiego grona odbiorców. Czasami rodzaj nieruchomości, sytuacja życiowa sprzedającego czy jego status społeczny wymagają dyskrecji.

W takich okolicznościach niezbędne jest podjęcie niestandardowych działań – Off Market.

To strategia sprzedaży nieruchomości bez szeroko zakrojonej, publicznej prezentacji oferty.
Sprawdza się doskonale w przypadku sprzedaży nieruchomości osób znanych czy bardzo zamożnych, którym zależy na zachowaniu poufności.

A jeśli powszechna informacja o sprzedaży nieruchomości komercyjnej mogłaby niekorzystnie wpłynąć na biznes właściciela, to również w tym przypadku strategia Off Market będzie wskazana.

Kluczową rolę odgrywa zaufanie do agenta nieruchomości oraz jego umiejętności i kontakty w branży. Jego zadaniem jest dotrzeć do niewielkiej lecz konkretnej grupy kupujących i zainteresować ich ofertą.

Wybierz agenta NOWAK ESTATE, jeśli potrzebujesz zachować dyskrecję przy sprzedaży swojej nieruchomości. Posiadamy doświadczenie, umiejętności i kontakty w branży.

A jeśli szukasz takiej oferty, niewidocznej w internecie, umów się z nami na spotkanie. Znajdziemy ją dla Ciebie.

    Skuteczna agencja nieruchomości - Kraków i okolice.

    Skontaktuj się z nami