Dział Sprzedaży dla Dewelopera

Skuteczna sprzedaż Twojej inwestycji deweloperskiej

dla dewelopera

Skup się na rozwijaniu firmy i planowaniu projektów deweloperskich.

My zajmiemy się marketingiem oraz sprzedażą Twojej inwestycji. Dzięki 17-letniemu doświadczeniu doskonale znamy lokalny rynek

Jako Zewnętrzne Biuro Sprzedaży współpracujemy z czołowymi agencjami nieruchomości w Małopolsce, co sprawia, że osiągamy szerszy zasięg i docieramy do liczniejszej grupy potencjalnych nabywców. Na bieżąco raportujemy postępy sprzedaży i analizujemy konkurencję. Działamy również na rynku wtórnym, co zwiększa dostęp do potencjalnych klientów na Twoje nieruchomości.

W ramach stałej współpracy przedstawimy Ci atrakcyjne oferty działek pod przyszłe inwestycje. Służymy również wsparciem w analizie ich potencjału z perspektywy sprzedażowej. Wykorzystujemy nowoczesne formy marketingu, by dotrzeć do osób zainteresowanych zakupem.

Co zyskasz dzięki współpracy?

Oszczędność czasu


Zyskasz więcej czasu na rozwijanie swojego biznesu. Jako Twój Zewnętrzny Dział Sprzedaży zajmiemy się rozmowami, korespondencją, prezentacjami, transakcjami, kredytami oraz utrzymaniem relacji z kupującymi od rezerwacji po wydanie nieruchomości.

Brak stałych kosztów


Nie musisz przeprowadzać rekrutacji, by zatrudniać osoby zajmujące się marketingiem i sprzedażą. Dzięki naszej współpracy unikasz ryzyka - ponosisz koszty działań marketingowo-sprzedażowych jedynie przy sprzedaży nieruchomości.

Bezpieczeństwo i
wsparcie prawne


Współpracujemy z zaufaną kancelarią notarialną, która zajmuje się przygotowaniem umów i udziela wsparcia we wszystkich kwestiach prawnych.

Szybszy rozwój firmy


Nie musisz już eksperymentować z działaniami marketingowymi na własną rękę. Skupisz się na kluczowych zadaniach w firmie, dzięki czemu lepiej wykorzystasz swój czas i umiejętności.

Skuteczne działania
marketingowe


Zorganizujemy sesje zdjęciowe i wideoprezentacje nieruchomości. Wyeksponujemy potencjał inwestycyjny oraz atrakcyjność lokalizacji. Stworzymy estetyczne oferty sprzedaży, co podniesie atrakcyjność ogłoszeń w oczach potencjalnych nabywców i przyśpieszy proces sprzedaży.

Większe szanse na
sprzedaż


Współpracujemy z innymi agencjami nieruchomości, dzięki czemu mamy dostęp do ich bazy klientów. Działamy również na rynku wtórnym. To pomaga nam dotrzeć do większej liczby osób i ułatwia znalezienie kupujących.

Efektywny marketing inwestycji deweloperskich – jak promujemy Twoje nieruchomości?

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, którzy specjalizują się w marketingu i sprzedaży nieruchomości deweloperów. Przeanalizujemy grupę docelową na Twoją inwestycję, jej potrzeby i oczekiwania. Ułożymy plan marketingowy ukierunkowany na potencjalnego klienta.

Prezentacja wideo

Nasi eksperci od wideo przygotują film wywołujący zainteresowanie kupujących oraz przedstawiający postęp prac, co zwiększy szanse na zakup.

Sesja zdjęciowa

Współpracujemy z doświadczonymi fotografami. Zadbamy o dobre pierwsze wrażenie kupujących, pokażemy atuty nieruchomości.

Zdjęcia z drona

Uchwycimy nie tylko samą nieruchomość, ale też jej otoczenie i pobliską infrastrukturę. Wykorzystamy zdjęcia w prezentacjach multimedialnych oraz w mediach społecznościowych, zwiększając atrakcyjność i widoczność oferty.

Przygotujemy wizualizację 3D

Zainteresowani będą mogli zobaczyć realistyczny podgląd nieruchomości przed ukończeniem budowy, co ułatwi im podjęcie świadomej decyzji o zakupie.

Wirtualny spacer

Zainteresowani zobaczą nieruchomość z dowolnego miejsca, co jest wygodne i oszczędzi czas. Ogłoszenie dotrze do osób spoza regionu. Klienci poznają wnętrze nieruchomości, co wywoła pozytywne odczucia i zwiększy zainteresowanie ofertą.

Stworzymy stronę WWW

Przygotujemy karty nieruchomości, zbudujemy wizerunek Twojej inwestycji deweloperskiej. Zadbamy o widoczność oferty, dzięki czemu przyciągniemy uwagę i zbudujemy zaufanie klientów. Prezentacje nieruchomości – przedstawimy kluczowe atuty i unikatowe cechy inwestycji, co przyczyni się do pozytywnego odbioru oferty przez potencjalnych klientów.

Wykończenia wnętrza pod klucz

W razie potrzeby zajmiemy się organizacją i realizacją wnętrza pokazowego. Potencjalni klienci będą bardziej skłonni zainteresować się ofertą i zapłacić więcej za nieruchomość widząc gotowe rozwiązania.

Jak rozpocząć współpracę 3 krokach?

1

Wypełnij formularz
na stronie WWW

poinformuj nas o swojej planowanej lub realizowanej inwestycji deweloperskiej.

2

Zaplanujmy
spotkanie

poznajmy się i porozmawiajmy o naszych oczekiwaniach. Przedstawimy Ci naszą filozofię działań marketingowych i możliwości dotarcia do największej liczby kupujących.

3

Rozpocznijmy
współpracę

odpowiedzialnie zajmiemy się procesem sprzedaży. Na bieżąco będziemy informować Cię o efektach naszych działań.

    Skuteczna agencja nieruchomości - Kraków i okolice.

    Skontaktuj się z nami