Dziękuję za sprawne i szybkie znalezienie mieszkania. Jestem wymagająca, a mimo to mieszkanie jest dokładnie takie jak chciałam. Naprawdę profesjonalne podejście.
Magdalena Kornatowska
Profesjonalne biuro, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, gwarantowana skuteczność i szybkość działania.
Paweł Czyż
Bardzo indywidualne podejście do klienta. Szczerze polecam!
Izabela Dziura
Sprzedaj nieruchomość
w najlepszej cenie >

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.

Konfucjusz

Zostań agentem

Praca Agenta Nieruchomości to wyjątkowy zawód. Wymaga różnych umiejętności i wiedzy z wielu dziedzin życia.

Polega na nieustannym kontakcie z ludźmi. Aby skutecznie pomagać klientom w realizacji ich potrzeb, Agent powinien wykazać się dużymi umiejętnościami interpersonalnymi, konsekwencją i cierpliwością w działaniu.

Współczesny Agent Nieruchomości to zarówno specjalista od sprzedaży, jak i marketingu. Jego działalność rozpoczyna się od inicjacji spotkań z potencjalnymi klientami, określeniu ich potrzeb, prezentacji swoich usług i nawiązaniu współpracy.

Agent odpowiada za cały proces sprzedaży od przyjęcia oferty do transakcji. Kreuje działania marketingowe, bierze udział w negocjacjach, zdobywa dokumenty, organizuje transakcję … jest zaufanym doradcą klienta. Obsługuje również klientów kupujących, dla których znajduje najlepsze nieruchomości na rynku.

Oferta pracy dla Agenta Nieruchomości skierowana jest do wysokozmotywowanych osób, które potrafią budować relacje i zdobyć zaufanie. A nieustanna chęć rozwoju i zdobywania wiedzy to cechy charakteryzujące najlepszych agentów.

Nie poszukujemy „pracowników”. Każdy agent prowadzi swój własny biznes przy pełnym merytorycznym i organizacyjnym wsparciu NOWAK ESTATE. Buduje swój wizerunek i markę osobistą stając się specjalistą cenionym przez klientów. Jeżeli nie masz doświadczenia w branży nieruchomości – nie martw się. Nasz system pracy ułatwia nowym osobom dobry start i szybkie efekty przy odpowiednim zaangażowaniu. Pracujemy tylko na podstawie umów na wyłączność. Zapraszamy pasjonatów, niezależne osobowości, które pragną rozwijać się oraz jednocześnie budować swoją niezależność finansową.

Zostań agentem - Nestate

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące działalności agenta nieruchomości zostaw do Siebie kontakt.

Oddzwonimy do Ciebie.

    Dodano do schowka