Kredyt

Pomagamy w finansowaniu nieruchomości

Kredyty

Znalazłeś nieruchomość, której szukałeś?

Potrzebujesz pomocy w finansowaniu? Chciałbyś poznać swoją zdolność kredytową i najkorzystniejsze warunki kredytowe? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Współpracujemy z doświadczonymi doradcami kredytowymi w Małopolsce. Zapewnimy Ci bezpłatne wsparcie ekspertów, dzięki czemu poznasz swoje możliwości finansowania.

Konsultacja z ekspertem

Dlaczego warto skorzystać z pomocy w finansowaniu nieruchomości?

Poznanie zdolności
kredytowej

 

Nasi doradcy kredytowi pomogą Ci uzyskać rzetelną i profesjonalną ocenę swojej zdolności kredytowej. Unikniesz rozczarowań związanych z wyborem nieruchomości, których nie jesteś w stanie sfinansować.

Dostęp do różnorodnych
ofert

 

Mamy dostęp do wielu różnych banków i instytucji finansowych. Dzięki temu zyskasz możliwość wyboru spośród różnych ofert kredytowych, co pozwoli na dokonanie bardziej przemyślanego i świadomego wyboru.najmu.

Negocjacje
z bankami

 

Eksperci kredytowi mają doświadczenie w negocjacjach z bankami, dzięki czemu skutecznie będą reprezentować Twoje interesy, by uzyskać lepsze warunki kredytu, co zwiększy Twoje oszczędności finansowe w przyszłości.

twoje
Bezpieczeństwo

 

Dbamy o poufność Twoich danych osobowych zgodnie z przepisami RODO. Nasi doradcy kredytowi wyjaśnią Ci wszystkie aspekty umowy kredytowej - oprocentowanie, prowizje, terminy spłaty, klauzule odstąpienia od umowy i ewentualne sankcje.

Całkowita obsługa
transakcji

 

Zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie uzyskiwania kredytu. Uwolnimy Cię od formalności, zbierzemy za Ciebie dokumenty, przygotujemy wnioski i będziemy koordynować działania między Tobą a bankiem.

Oszczędność
czasu

 

Nie musisz samodzielnie poznawać oferty wszystkich banków. Nasi doradcy kredytowi wyjaśnią Ci wszystkie zawiłości związane z kredytem hipotecznym i wskażą najkorzystniejszą dla Ciebie opcję.

Finansowanie nieruchomości – jak przebiega współpraca?

Znalazłeś dom lub mieszkanie, którego szukałeś i potrzebujesz wsparcia w zakresie finansowania? A może chcesz poznać swoją zdolność kredytową przed poszukiwaniem nowego lokum? Zobacz, jak przygotować się do zakupu nieruchomości na kredyt.

Bezpłatne wsparcie

Usługa naszego doradcy kredytowego jest dla Ciebie bezpłatna. Wynagrodzenie specjalisty jest pokrywane przez banki lub instytucje finansowe. Skorzystasz z bezpłatnej, rzetelnej porady i poznasz swoją zdolność kredytową.

Wiele możliwości

Doradca kredytowy działa w imieniu klienta, nie jest związany z żadnym konkretnym bankiem czy instytucją finansową. Jego celem jest znalezienie najlepszego rozwiązania kredytowego dla Ciebie, niezależnie od tego, która instytucja oferuje dany kredyt. Pomoże Ci porównać wiele ofert i wybrać najkorzystniejszą dla Twojej sytuacji.

Brak ryzyka

Zminimalizujesz ryzyko związane z procesem uzyskiwania kredytu. Unikniesz ukrytych opłat oraz zadłużenia ponad swoje możliwości. Ostrzeżemy Cię przed potencjalnymi pułapkami kredytowymi.

Jak bezpłatnie sprawdzić zdolność kredytową i uzyskać najlepszy kredyt?

Napisz do nas,
zadzwoń

lub wypełnij formularz na stronie www by umówić się na bezpłatną konsultację z doradcą finansowym.

Powiedz o swoich potrzebach
i oczekiwaniach

Zadaj pytania związane z kredytem

Z pomocą doradcy finansowego

wybierz najlepszą ofertę spośród kilku banków.

Ekspert finansowy
zadba

o wszystkie formalności i pomoże Ci zebrać istotne dokumenty.

    Skuteczna agencja nieruchomości - Kraków i okolice.

    Skontaktuj się z nami