Administracja nieruchomości Kraków

zadbamy o Twoją własność, byś skupił się na zyskach z wynajmu

administracja mieszkaniami kraków

Jesteś właścicielem mieszkania lub domu na wynajem w Krakowie?

Brakuje Ci czasu na rozliczanie płatności i usuwanie awarii? Chcesz uniknąć stałego kontaktu z najemcami, załatwiania bieżących problemów lub zbędnych dojazdów do Krakowa?

Pozwól nam zająć się tym wszystkim, abyś mógł skupić się na swoich zyskach z najmu.

Chcę porozmawiać o współpracy

Agencja nieruchomości Nowak Estate – dlaczego warto nam zlecić administrację nieruchomości?

Co zyskasz dzięki współpracy?

Oszczędność czasu

Uwolnimy Cię od spotkań z najemcami, rozliczania płatności i czasochłonnych dojazdów do wynajmowanej nieruchomości. Rozwiążemy Twoje wszelkie problemy związane z najmem, byś zyskał dodatkowy czas dla siebie.

Oszczędność pieniędzy

Unikniesz kosztów związanych ze spotkaniami z najemcami. Pobieramy od nich kaucję oraz wymagamy ubezpieczenia OC najemcy, które zabezpiecza Twoje interesy na wypadek ewentualnych szkód. Dopilnujemy terminowych płatności, byś co miesiąc uzyskiwał przychód z najmu.

Wygoda

Znajdziemy dla Ciebie najemcę, dopilnujemy systematycznej płatności. Zorganizujemy odpowiedniego fachowca w razie i usterki. Bez względu na swoje miejsce zamieszkania możesz wynająć swoje mieszkanie w Krakowie.

Prawidłowe utrzymanie nieruchomości

Współpracujemy z doświadczonymi ekipami remontowymi. Nie musisz szukać fachowców i nadzorować ich pracy. Dzięki naszej współpracy zyskasz spokój i unikniesz sporów z najemcami.

Bezpieczeństwo

Reprezentujemy Twoje interesy jako właściciela nieruchomości. Zadbamy o to, aby wszystkie sprawy administracyjne były załatwione w terminie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzięki ubezpieczeniu od ryzyka wynajmu zyskasz gwarancję płatności czynszu i ochronę prawną.

Brak zbędnych
formalności

Nie będziesz musiał martwić się przygotowaniem i podpisywaniem umów z najemcami oraz sporządzaniem protokołu zdawczo-odbiorczego. Na bieżąco będziemy informować Cię o płatnościach i ewentualnych naprawach.

Administracja mieszkaniami

jak przebiega współpraca?

1

Przygotowanie nieruchomości

Przygotowanie nieruchomości do wynajmu

2

Poszukiwanie uczciwego najemcy

sprawdzimy tożsamość, zarobki oraz historię kredytową i płatniczą osoby zainteresowanej wynajmem nieruchomości. Po weryfikacji uzyska ona Certyfikat Najemcy.

3

Podpisanie umowy najmu

Zajmiemy się formalnościami za Ciebie. Zadbamy o przygotowanie i podpisanie dokumentów, które zabezpieczą wynajem.

4

Przekazanie lokalu najemcy

skontrolujemy stan mieszkania, wypełnimy protokoły uwzględniające wyposażenie.

5

Monitoring płatności

dopilnujemy terminowych opłat za wynajem i szybko zareagujemy w przypadku opóźnień.

6

Dokonywanie napraw

zlecimy usunięcie ewentualnych usterek, by lokal pozostawał w dobrym stanie.

  Skuteczna agencja nieruchomości - Kraków i okolice.

  Skontaktuj się z nami

  Administracja nieruchomości Kraków - powierz swoje mieszkanie profesjonalistom!

  Administracja nieruchomościami Kraków to duże wyzwanie, niezależnie od tego, czy klient posiada doświadczenie w zarządzaniu najmem, czy nie. Pierwszym problemem jest zwykle samo wstawienie ogłoszenia i dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej, drugim – prezentacja mieszkania. Wiele osób po prostu nie ma na to czasu, a zależy im na jak najsprawniejszym przebiegu całego procesu. Korzystając z naszej usługi administrowania nieruchomościami w Krakowie zapomnisz o tego typu problemach – znajdziemy odpowiedniego najemcę, a także w Twoim imieniu podpiszemy umowę. Zajmiemy się również kontaktem w sprawach bieżących oraz w sytuacjach awaryjnych. Co ważne, z naszych usług skorzystało już wiele osób w różnej sytuacji. Niektórzy decydują się na wynajem mieszkania ze względu na to, że na co dzień przebywają za granicą, dla niektórych jest to forma zarobku i inwestycji. Niezależnie od powodów, warto współpracować z profesjonalistami, którzy od wielu lat dbają o bezpieczeństwo wynajmujących i najemców. Odpowiednia weryfikacja lokatorów, skonstruowanie umowy oraz opieka nad lokalem to zdecydowanie podstawy, o których często zapominają właściciele mieszkań. Prowadzona przez naszych agentów usługa administracji nieruchomości w Krakowie pozwoli Ci uniknąć wszystkich tych problemów.

  Jakich usług możesz oczekiwać, zlecając nam administrowanie nieruchomościami w Krakowie?

  Administracja nieruchomości w Krakowie, prowadzona przez naszą agencję Nowak Estate, to kompleksowa obsługa, skierowana do osób na różnych etapach inwestycji oraz zarządzania mieszkaniem. Być może chciałbyś wynająć lokal, ale nie masz pojęcia, czy jest on odpowiedni? A może potrzebujesz pomocy w poszukiwaniu i zakupie apartamentu? Każdy z naszych agentów doskonale zna lokalny rynek ofert, co jest bardzo ważne w mieście takim jak Kraków. Administrowanie nieruchomościami wymaga bardzo dużej ilości wolnego czasu, zwłaszcza kiedy dopiero poszukujesz najemcy – również kiedy nowy lokator odbierze już klucze warto pamiętać o tym, że w każdej chwili możesz być potrzebny, np. do koordynacji napraw lub w sprawach związanych z dostawcami mediów lub spółdzielnią. Sama ocena osób zainteresowanych mieszkaniem jest także bardzo ważna – pozwoli ona w przyszłości uniknąć problemów, które mogą wyniknąć z wynajmu nieuczciwym lokatorom. W ramach administracji nieruchomości w Krakowie, po zakończeniu okresu najmu, nasza agencja odbierze mieszkanie od najemcy, przygotujemy również wszystkie niezbędne dokumenty. Zależy Ci na współpracy z profesjonalistami, którzy będą traktować Twoje mieszkanie jak własne? Zapraszamy do kontaktu i ustalenia wstępnego zakresu obowiązków Nowak Estate!