19 lipca 2024

Dlaczego warto zaufać Nowak Estate

Szukasz rzetelnego i godnego zaufania partnera w obrocie nieruchomościami na rynku małopolskim? Kraków to miasto, w którym chciałbyś zainwestować w nieruchomości? Pragniesz nawiązać współpracę z rzetelnym partnerem, który wesprze Cię w wynajmie Twoich mieszkań? Postaw na współpracę z krakowską agencją nieruchomości Nowak Estate – biurem nieruchomości z 17-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku, które specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach odpowiadających potrzebom klientów!

17 lat doświadczenia i bogata wiedza o rynku nieruchomości

Lokalne Biuro Nieruchomości Nowak Estate od 2007 roku z sukcesem pośredniczy w transakcjach na rynku nieruchomości w Krakowie i okolicach. Przez lata firma zrealizowała setki udanych transakcji, pomagając klientom zarówno w kupnie czy sprzedaży nieruchomości, jak i w ich wynajmie. Posiada bogatą wiedzę na temat lokalnego rynku, aktualnych trendów, cen i dostępnych ofert. Agenci nieruchomości Nowak Estate nie tylko zdobyli doświadczenie, przeprowadzając setki transakcji, ale regularnie uczestnicząc w szkoleniach, które pozwalają im realizować najbardziej śmiałe przedsięwzięcia zlecone przez klientów. Dzięki temu Nowak Estate zapewnia partnerom biznesowym kompleksowe doradztwo i najlepsze rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Rynek nieruchomości znają jak własną kieszeń

Doskonała orientacja w specyfice krakowskiego rynku nieruchomości to niewątpliwie jedna z wielu zalet agencji nieruchomości. Sprawne poruszanie się, niekiedy po krętej ścieżce, uwarunkowań wynikających ze specyfiki rynku sprawia, że agenci Nowak Estate wiedzą, gdzie szukać najlepszych okazji i jak skutecznie przeprowadzić transakcję. Dzieje się to głównie dlatego, że na bieżąco śledzą zmiany na rynku oraz trendy, co pozwala im zaoferować klientom rzetelne informacje i trafne porady.

Indywidualne podejście do każdego klienta

Każdy klient jest wyjątkowy, ma wyjątkowe potrzeby, których realizacja wymaga niekiedy oferty szytej na miarę. Poznanie potrzeb i oczekiwań klientów jest niezbędne, aby dobrać dla niech idealną nieruchomość lub zrealizować projekt, który przyniesie klientowi 100% satysfakcji. Agencja nieruchomości w Krakowie szczyci się tym, że poświęca klientom czas i uwagę, aby jak najlepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania oraz zapewnić pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie transakcji.

Zaangażowani pasjonaci rynku nieruchomości

W Nowak Estate pracują pasjonaci rynku nieruchomości, którzy z zaangażowaniem podchodzą do każdego zadania. Tu nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego dokładają wszelkich starań, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania oraz stawić czoła nadchodzącym wyzwaniom. Posiadają nie tylko bogatą wiedzę i doświadczenie, dzięki którym mogą skutecznie doradzać klientom w wyborze nieruchomości, ale również umiejętnie i skutecznie negocjują ceny i finalizują transakcje z korzyścią dla partnerów biznesowych.

Umowa na wyłączność – gwarancja najlepszej obsługi

Jednym z niewątpliwych atutów biura nieruchomości w Krakowie jest zapewnienie klientom możliwości podpisania umowy na wyłączność, co jest gwarancją kompleksowej obsługi. Dzięki temu agenci nieruchomości mogą poświęcić więcej czasu i uwagi klientowi, co przekłada się na szybszą i korzystniejszą sprzedaż. Praca na umowach na wyłączność pozwala również na intensywną promocję marketingową nieruchomości w wielu kanałach dotarcia, co zwiększa grono potencjalnych nabywców i znacząco przyspiesza realizację zlecenia.

Dlaczego umowy na wyłączność, a także poszerzanie wiedzy przez agentów nieruchomości jest istotne? Jak mówi Tomasz Nowak, właściciel biura nieruchomości Nowak Estate:

“Prowadzę szkolenia agentów nieruchomości między innymi z pozyskiwania ofert na umowach na wyłączność i widzę w zdobywaniu wiedzy na ten temat ogromny potencjał. Zawsze powtarzam słuchaczom, że umowy na wyłączność to szansa, by zapewnić klientom bardziej spersonalizowane usługi i większe skupienie na ich potrzebach, co prowadzi do wyższej satysfakcji i lojalności. Z tym z kolei wiążą się kolejne zalety, jak wzmocnienie pozycji na rynku, ale także profesjonalizacja branży, której osoby szkolące mogą być częścią.”

Rzetelna wycena nieruchomości - zostaw ją specjalistom

Umowy na wyłączność to nie jedyna korzyść z nawiązania współpracy z Nowak Estate. Firma oferuje klientom także usługę rzetelnej wyceny nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości lokalnego rynku są w stanie określić realną wartość nieruchomości, biorąc pod uwagę m.in. jej stan techniczny, lokalizację, aktualne trendy rynkowe oraz inne czynniki.

Agencja nieruchomości Kraków - Nowak Estate - zaufanie dotychczasowych klientów

Nic tak skutecznie nie przekonuje do nawiązania współpracy z biurem nieruchomości, jak opinie klientów. Nowak Estate cieszy się ich zaufaniem, co jest wypadkową znajomości rynku nieruchomości w Krakowie, trendów, wysokiej wiedzy, doświadczenia i wyspecjalizowania w dziedzinach bezpośrednio wiążących się z rynkiem nieruchomości. Agenci nieruchomości Nowak Estate są doceniani za znajomość marketingu, przepisów prawa, wiedzę merytoryczną, a także zaangażowanie i szybkość działania.

Biuro nieruchomości Kraków - skuteczne negocjacje

Doświadczenie w negocjacjach cenowych jest niezbędna w procesie kupna czy sprzedaży nieruchomości. To jedna z cech agencji nieruchomości, dzięki której może ona skutecznie reprezentować interesy klientów i uzyskać dla nich najlepszą możliwą cenę nieruchomości. Jest to również niewątpliwa przewaga konkurencyjna Nowak Estate, która szczególną uwagę przykłada do umiejętności negocjacyjnych swoich agentów - obecnie jest to “must have”, by móc skutecznie i szybko sfinalizować transakcję.

Specjaliści w różnych obszarach rynku nieruchomości

Wyspecjalizowana, przygotowana merytorycznie kadra, umiejętności negocjacyjne, znajomość rynku, trendów i specyfiki pracy w branży pozwala Nowak Estate prowadzić usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, dostosowane do potrzeb różnych klientów. Nic więc dziwnego, że biuro nieruchomości Kraków szczyci się szerokim zakresem działania jak np.:
Poszukiwanie nieruchomości Kraków i okolice: by klient znalazł idealną nieruchomość odpowiadającą jego potrzebom i budżetowi.
Pośrednictwo sprzedaży mieszkań i domów: kompleksowa obsługa sprzedaży nieruchomości Kraków i okolice (w tym także lokali usługowych), od przygotowania oferty do finalizacji transakcji.
Wynajem nieruchomości Kraków i okolice: znalezienie odpowiedniego najemcy nieruchomości i zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu wynajmu.
Administrowanie nieruchomościami Kraków i okolice: kompleksowe usługi administrowania nieruchomościami, takie jak pobieranie opłat, rozliczanie mediów i nadzór nad stanem technicznym budynku.

Warto zaufać ekspertom w branży nieruchomości

Nowak Estate to doświadczenie, wiedza merytoryczna, znajomość krakowskiego rynku nieruchomości, indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie agentów, a także praca na umowach na wyłączność.

Jak mówi sam właściciel Nowak Estate, Tomasz Nowak: “Zaufanie naszych klientów jest kluczowe. Pozwala nam na budowanie długotrwałych relacji, zwiększa pozyskiwanie nowych klientów i ofert, a także prowadzi do pozytywnych rekomendacji i opinii, co z kolei przekłada się na lepszą reputację firmy i wzrost jej konkurencyjności.”

Jeśli zatem szukasz nieruchomości w Krakowie lub okolicach, interesuje Cię firma, która kompleksowo o nie zadba, bez względu na to, czy jesteś zainteresowany sprzedażą, kupnem lub wynajmem, stawiasz na ekspertów, których wiedza i doświadczenie pozwoli Ci spać spokojnie, skontaktuj się z biurem nieruchomości w Krakowie - Nowak Estate.

    Skuteczna agencja nieruchomości - Kraków i okolice.

    Skontaktuj się z nami