14 czerwca 2024

Szkolenie dla Agentów Nieruchomości z Tomasz Nowak Nowak Estate

Jak skutecznie pozyskiwać oferty na wyłączność?

WYŁĄCZNOŚĆ – Prosta Idea Współpracy
* Szkolenie stacjonarne płatne, szczegóły pod koniec opisu. * Liczba miejsc ograniczona - 20
 
 • „Mając kontakt z wieloma agentami widzę jak wciąż wiele emocji i lęku wzbudza koncepcja pracy na umowach na wyłączność. Jak wiele osób w tej branży, nie tylko rozpoczynających swoją karierę, potyka się o stereotypowe opinie o współpracy z klientami. Widzę również jaką niechęć zazwyczaj wzbudza u klientów. A wcale tak nie musi być”
 
 • To szkolenie ma na celu zburzyć powszechną wśród agentów opinię, że "się nie da" oraz zbudować nowe przekonania do pracy w tym systemie. Pomoże spojrzeć na wyłączność z innej perspektywy i zrozumieć, jak w istocie rzeczy jest prosta. Wyjaśni, jaką przyjąć wewnętrzną postawę i nauczy podstawowych sposobów na radzenie sobie z obiekcjami klientów. Wyłączność opłaca się... zarówno agentowi jak i klientowi.
 
 • W trakcie szkolenia omówimy szczegółowo: - czym w praktyce jest wyłączność? - dlaczego klienci nie podpisują umów na wyłączność i co zrobić, aby to zmienić? - porozumienie z klientem - KuLT - argumenty za wyłącznością oraz korzyści dla klienta i agenta - najczęstsze obiekcje - czy i kiedy odpuścić? - przykłady z życia
 
 • Jeśli chociaż na jedno z poniższych pytań odpowiesz TAK, to być może to szkolenie jest dla Ciebie. - Rozpoczynasz swoją karierę w nieruchomości jako agent? - Pracujesz na umowach zwykłych, ale czujesz potrzebę zmiany? - Działasz na wyłącznościach, ale to wciąż stresujący temat dla Ciebie? - Jesteś menedżerem szukającym inspiracji do wprowadzenia w swoich zespołach umów na wyłączność?
 
 • Koszt szkolenia - 429 zł brutto przy zgłoszeniu do 03.09.2021 - 499 zł brutto przy zgłoszeniu do 16.09.2021 - 569 zł brutto Zgłoszenie na szkolenie poprzez wysłanie maila na adres tomasz.nowak@nestate.pl wraz z podaniem danych do faktury. Udział w szkoleniu możliwy po opłaceniu faktury. Liczba miejsc ograniczona – szkolenie przeznaczone dla 20 osób. Wśród uczestników zostanie rozlosowana 1 wejściówka na następne moje szkolenie.
 
 • Lokalizacja Hotel Galaxy, Kraków ul. Gęsia 22a (obok Galerii Kazimierz)
 
 • Prowadzący - Tomek Nowak - Właściciel agencji NOWAK ESTATE w Krakowie. Od ponad 15 lat związany z branżą nieruchomości. 25 lat w sprzedaży, były korpoludek zarządzający 80 osobowym zespołem.. - Od ponad 5 lat pracuje tylko na umowach na wyłączność - Regularnie szkoli swój zespół. 2 krotny prelegent największej konferencji agentów nieruchomości RECAMP, Konferencji MLS, Koordynator MLS w Małopolsce, prowadził szkolenia dla innych agencji w Warszawie, Gdyni, Krakowie - Sam o sobie: "W pracy widzę człowieka z konkretnymi potrzebami. Prywatnie uprawiam jogę i gram w squasha, bo doskonale oczyszczają umysł i wzmacniają ciało"
 
 • Uczestnicy poprzednich szkoleń napisali: „Tomasz Nowak wielkie dzięki. Za przypomnienie, jak piękna może być praca Agenta. Podane nienachalnie, spokojnie, inspirująco, z szacunkiem do drugiego człowieka. Po prostu smacznie. Napakowałam sobie Twojego przekazu pełne kieszenie. I mam nadzieję, że wystarczy do kolejnego razu.” „Tomaszu wspaniała dawka wiedzy. Piękny przekaz podsumowujący nasza prace jako agentów. Wielkie gratulacje i podziękowania za dzisiaj.” „Cześć Tomek! Bardzo dziękuję Ci za ostatnie szkolenie- odmieniłeś mój sposób myślenia o mojej pracy myśl, że klienci mają ości- dodaje mi sił„ „Otworzyłeś oczy na wiele rzeczy”
 
 

Link do wydarzenia 

  Skuteczna agencja nieruchomości - Kraków i okolice.

  Skontaktuj się z nami